Jsme specialisté na online marketing

Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - Výkonnostní reklama, online marketing, PPC reklama

Výkonnostní reklama

Výkonnostní kampaně motivují zákazníky k provedení akce na vašem webu. Pomohou zvýšit prodeje, získat objednávky vašich služeb nebo například sbírat kontakty do databáze. Výkonnostní reklama má vždy jasně měřitelný cíl, který nazýváme konverze.
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - Branding, online marketing, reklama, marketing na sociálních sítích

Branding

Brandové kampaně zajistí, že budete vidět, a zvýší tak povědomí o vaší značce. Protože už vás potenciální zákazníci budou znát, snadněji je pak motivujete k požadované akci (nákupu). Brandovou reklamu měříme na základě impresí, tedy počtu zobrazení reklamy.
SLUŽBY

Naše služby

Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - analytika

PPC reklama

PPC (Pay Per Click) představuje typ reklamy, kdy platíte za kliknutí, tedy za reálně přivedenou návštěvnost na váš web. Její nejčastější podobou je bannerová reklama nebo reklama ve výsledcích vyhledávání. PPC reklama vám pomůže s budováním jména značky (branding) i s prodejem zboží nebo získáním objednávek (výkonnostní reklama). Důležité je vytvořit atraktivní kampaň, vybrat vhodné umístění a zacílit na správné lidi, aby se vám investice vyplatila. A přesně s tím vám pomůžeme.
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - facebook

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě jsou neuvěřitelně silným marketingovým nástrojem, který vám pomůže získávat nové zákazníky a udržovat kontakt s těmi stávajícími. Právě na sociálních sítích tráví vaši zákazníci velkou část volného času. Pokud na nich nekomunikujete, přenecháváte silnou konkurenční výhodu ostatním. Pomůžeme vám vybrat vhodné sociální sítě, kde se nachází vaše cílová skupina, připravíme atraktivní obsah, který upoutá pozornost, a postaráme se o nastavení výkonnostních reklam, které budou prodávat.
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - SEO, optimalizace pro vyhledávače, linkbuilding, získávání zpětných odkazů, online marketing

SEO

Optimalizace pro vyhledávače (Google, Seznam) je účinnou formou marketingu, která vám bude dlouhodobě přivádět nové návštěvníky webu i bez placené reklamy. Po správně provedené optimalizaci bude váš web na vyšších příčkách vyhledávání a vaši potenciální zákazníci ho tak určitě nepřehlédnou. Na základě odborné SEO analýzy navrhneme vhodnou strukturu vašeho webu, postaráme se o implementaci technických SEO prvků a připravíme analýzu klíčových slov, která do obsahu vhodně zakomponujeme.
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - srovnávače zboží, optimalizace XML feedů, optimalizace pro zbožové vyhledávače

Srovnávače zboží

Pro řadu e-shopů jsou zbožové srovnávače (např. Heureka.cz, Zboží.cz) hlavním zdrojem zákazníků a přináší jim největší část příjmů. Abyste v těchto srovnávačích byli vidět, musíte jim poskytnout data o vašich produktech, a to ve formě tzv. XML feedů, které si srovnávače z vašeho e-shopu automaticky stahují. Potřebná forma těchto feedů se však u každého srovnávače poněkud liší. S jejich optimalizací máme bohaté zkušenosti a rádi pomůžeme i vám. Jsme zlatým Shoptet partnerem, partnerem největšího srovnávače zboží Heureka a ověřenou agenturou Zboží.cz.
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - e-mailing, e-mail marketing, online reklama, newsletter

E-mail marketing

E-mail je stále jednou z nejefektivnějších forem komunikace, kterou byste neměli opomíjet. Pomůže vám udržet kontakt se stávajícími zákazníky a motivovat je k opakovanému nákupu i proměnit potenciální zájemce o vaše produkty nebo služby v platící zákazníky. Pomůžeme vám se získáváním nových kontaktů do databáze a jejich segmentací, nastavením automatické e-mailové komunikace, tvorbou newsletterů, které vaši zákazníci budou číst až do konce, i strategií pro personalizované e-mailové kampaně.
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - eshop2, marketingové poradenství, online reklama, PPC reklama

Marketingové poradenství

Staráte se o marketing vašeho podnikání sami nebo na to máte specialistu, ale potřebovali byste odborně poradit? Rádi vám v rámci poradenství zodpovíme všechny dotazy, zhodnotíme vaše marketingové aktivity, doporučíme, co bude fungovat, případně připravíme také školení na míru. Pomůžeme vám zorientovat se v možnostech online marketingu a podělíme se o naše zkušenosti s více než stovkou projektů. Neváhejte se na nás obrátit.

Jak přibližně trávíme čas u marketingových projektů:

30 až 50 % času navrhujeme a připravujeme kampaně,

5 až 10% času trávíme testováním kampaní,

20 až 40 % času kampaně optimalizujeme,

10 až 20 % času věnujeme konzultacím s vámi a reportingu.

Naší prioritou jsou vaše obchodní cíle. Marketingový plán proto maximálně přizpůsobíme potřebám vašeho businessu a vašim aktuálním možnostem.

Vždy pečlivě zhodnotíme, jaké marketingové aktivity budou nejefektivnější a přinesou nejlepší výsledky. Doporučíme vám jen to, o čem jsme 100 % přesvědčeni a máme s tím dlouhodobé zkušenosti.

Certifikace

Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - Heureka Partner, optimalizace XML feedů, optimalizace pro vyhledávače zboží
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - zlatý Shoptet partner, online marketing, reklama, PPC reklama, SEO, Facebook
Bidding fox partner, marketingová agentura, online reklama, PPC reklama
ověření zboží.cz, online marketing agentura, PPC, SEO
ověření zboží.cz, online marketing agentura, PPC, SEO
certifikovaná agentura Mergado, optimalizace XML feedů, optimalizace pro zbožové vyhledávače, výkonnostní reklama

Domluvte si s námi 
nezávaznou schůzku

DOMLUVIT TERMÍN

Máte dotaz?
Sem s ním...

Pište nebo volejte, rádi vám zodpovíme vaše dotazy, rychle poradíme nebo domluvíme termín schůzky.
Plzeňská 3350/18, Praha 5, Smíchov

Klikněte a pište...

V pracovní den Vás kontaktujeme ihned.

Kontakt

FILIPES MEDIA 
+420 702 183 839
info@filipesmedia.czBankovní spojení:
2701969462/2010
Fakturační udáje
FILIPES MEDIA s.r.o.
Plzeňská 3350/18,
Praha 5, Smíchov 


IČO: 07650175
DIČ: CZ07650175
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram