Partneři a ověření

Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - spolupráce, marketingová srategie, reklamní strategie

Partneři

Firmy, se kterými úspěšně spolupracujeme a vzájemně se zaručujeme za naše služby.
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - ověření, výkonnostní kampaně, branding, online marketing a reklama

Ověření

Firmy, jejichž službu jsme měli možnost vyzkoušet a z vlastní zkušenosti je můžeme doporučit.

Partneři

Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - certifikace, zlatý shoptet partner, marketing pro e-shopy, PPC reklama, SEO

Shoptet

Poskytovatel eshopové platformy
Shoptet je velmi variabilní e-shopová platforma, která naplní potřeby naprosté většiny ecommerce projektů. Neustále vyvíjí a implementuje nové technologie a nabízí rozmanitá designová řešení. Začínající podnikatelé ocení výbornou technickou podporu, větší e-shopy také pokročilé marketingové možnosti.
Se Shoptetem spolupracujeme již od začátku našeho působení a povedlo se nám získat nejvyšší partnerské ocenění – Zlatého Shoptet Partnera. Díky tomu máme k dispozici přednostní technickou podporu, školení o všech novinkách a prostor podílet se na budování české ecommerce.
ODKAZ NA WEB

Heureka

Srovnávač cen
Pro mnohé majitele e-shopů je Heureka hlavním prodejním kanálem a také cenným zdrojem ověřených recenzí, které jsou nezbytné pro budování důvěry nových zákazníků.
S tímto největším nákupním portálem a srovnávačem cen v Česku spolupracujeme už nějaký čas. Díky našim zkušenostem s úspěšnou propagací e-shopů na Heurece jsme získali certifikaci Heureka Partnera.
ODKAZ NA WEB
Heureka partner, optimalizace XML feedů, optimalizace pro srovnávače zboží, optimalizace XML feedů, reklama na heurece
Mergado, certifikovaná agentura, optimalizace feedů, optimalizace e-shopu pro zbožové srovnávače, XML feedy

Mergado

Technologická firma
Abyste jako e-shop mohli nabízet své produkty ve srovnávačích zboží jako je Heureka nebo Zboží.cz, musíte mít správně nastavené zbožové feedy. Jedná se o soubor informací o vašich produktech, které si srovnávače z e-shopu stahují.
Na optimalizaci těchto feedů jsme specialisté a jako pomocníka využíváme právě nástroj Mergado. Pracujeme s ním na denní bázi, protože s e-shopovými feedy má problém většina nově příchozích klientů. Díky bohatým zkušenostem jsme se tak stali certifikovanou agenturou Mergado.
ODKAZ NA WEB

Bidding Fox

Technologická firma
Nástroj Bidding Fox využíváme na chytré automatizace, snižování nákladů na reklamu a zvyšování množství konverzí ve srovnávačích zboží: Heureka a Zboží.cz.
Jako certifikovaná agentura jsme složili zkoušky prověřující naše znalosti tohoto nástroje a odměnou jsou nám velmi kvalitní školení, díky kterým můžeme neustále vylepšovat kampaně našich klientů.
ODKAZ NA WEB
Bidding Fox, certifikovaná agentura, PPC reklama, reklama ve vyhledávačích zboží, PPC reklama
Google Partner, marketingová agentura Filipes media

Google

Vyhledávač
Ocenění Google Partner je ve světě online marketingu důkazem odbornosti, toto partnerství jsme proto chtěli získat i my. Prošli jsme náročnými testy a prokázali naše znalosti reklamního systému. Stěžejní bylo dosáhnout nejen požadovaného výkonu na reklamních účtech našich klientů, ale prokázat i růstový trend naší firmy.
Díky partnerství máme k dispozici bonusy v podobě extra kreditů na kampaně pro naše klienty, přednostní technickou podporu a také možnost se s Googlem neustále vzdělávat o nejnovějších trendech ve světe online reklamy.
ODKAZ NA WEB

Seznam

Vyhledávač
Za řádné plnění náročných výkonnostních podmínek Seznamu se můžeme pyšnit Ověřeným partnerem Skliku a Zboží.cz. Díky tomu získáváme pro naše klienty řadu výhod v podobě volných kreditů či cenných informací.
Máme v Seznamu vlastní kontakt pro poskytování technické podpory a poradenství, díky čemuž jsme schopni výrazně zvýšit výkon kampaní našich klientů. Výhodou reklamních systémů Seznamu je jeho zaměření výhradně na český trh a výrazně mírnější restrikce pro tvorbu reklam.
ODKAZ NA WEB
Zboží.cz a Sklik.cz, ověřená marketingová agentura, online reklama, marketingová strategie
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - logo zapecová, finanční služby, účetnictví pro marketingovovou agenturu

Zápecová Financial

Účetnictví a daně
Jsme rádi, že můžeme úzce spolupracovat s firmou Zápecová Financial s.r.o. a doporučit ji i dále. Jsou skutečným odborníkem na účetnictví a daně, a to zejména v segmentu online podnikání. Zajistí správné účtování plateb ze zahraničí, nákup kreditů v online systémech, napojení účetních systémů na e-shopy, automatizaci účetních úkonů a mnoho dalšího. Pokud hledáte zkušeného a zodpovědného partnera pro účetnictví, neváhejte si domluvit nezávaznou konzultaci.
ODKAZ NA WEB

Notifikuj

Technologická firma
Notifikuj je skvělým nástrojem pro zvýšení konverzního poměru, tedy proměnění návštěvníků webu v zákazníky. Na webu zobrazuje akce ostatních uživatelů, čímž dokazuje jeho důvěryhodnost a motivuje k rychlejšímu dokončení objednávky. Funguje vlastně na psychologickém momentu, kdy na základě aktivity dalších zákazníků zvyšuje touho po daném produktu. Příkladem notifikace může být Helena z Prahy si právě prohlíží tento produkt nebo Tento produkt si již koupilo XY lidí.
S nástrojem notifikuj.cz máme skvělé zkušenosti, pomohl již navýšit prodeje řadě našich klientů.
ODKAZ NA WEB
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - notifikuj logo, psychologie reklamy, zvýšení prodejů

Lemonero

Finance
Lemonero umožňuje e-shopům jednoduše a rychle financovat jejich růst. Celý proces navýšení kapitálu přitom zabere jen asi 10 minut na počítači. Tato platforma funguje na základě revoluční technologie a datům, a tak dokáže nabídnout výhodný úvěr i novým 
e-shopům, kterým by ho banka neposkytla. Je skvělým řešením mimo jiné pro financování marketingové kampaně. S Lemonerem jsme proto uzavřeli partnerství, abychom mohli našim klientům pomoct v případě, že potřebují získat finance pro rozvoj e-shopu.
ODKAZ NA WEB

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

DOMLUVIT SI TERMÍN

Ověření

crazyegg, online marketing a reklama
ecomail.cz, doporučuje marketingová agentura Filipes Media, e-mail marketing
Lafluence, online reklama, marketingová strategie
doporučujeme Collabim, SEO, optimalizace pro vyhledávače
Napoj se, doporučuje marketingová agentura Filipes Media
ManyChat, chatManyChat, chatbot, marketing na sociálních sítích, Facebook, Instagrambot, marketing na sociálních sítích, Facebook, Instagram
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - favi, optimalizace pro vyhledávače zboží, optimaliziace XML feedů, shoptet partner
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - biano, optimalizace pro vyhledávače zboží, optimaliziace XML feedů, shoptet partner
Marketingová agentura - FILIPES MEDIA - glami, optimalizace pro vyhledávače zboží, optimaliziace XML feedů, shoptet partner

Máte zájem stát se námi ověřenou firmou ?
Napište nám!

Máte dotaz?
Sem s ním...

Pište nebo volejte, rádi vám zodpovíme vaše dotazy, rychle poradíme nebo domluvíme termín schůzky.
Plzeňská 3350/18, Praha 5, Smíchov

Klikněte a pište...

V pracovní den Vás kontaktujeme ihned.

Kontakt

FILIPES MEDIA 
+420 702 183 839
info@filipesmedia.czBankovní spojení:
2701969462/2010
Fakturační udáje
FILIPES MEDIA s.r.o.
Plzeňská 3350/18,
Praha 5, Smíchov 


IČO: 07650175
DIČ: CZ07650175
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram