Partneři a Ověření

Partneři

Už spolu nějakou chvíli spolupracujeme a velmi dobře známe navzájem naší službu. Skvěle se nám spolupracuje a za tyto firmy se 100% zaručujeme.

Ověření

S Ověřenými se známe. Měli jsme i možnost vyzkoušet jejich službu nebo ji i pravidelně využíváme. Jedná se o firmy, které můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

Partneři

Poskytovatel eshopové platformy
   Hodnota eshopového řešení se odvíjí od množství funkcí, které platforma nabízí. Shoptet neustále implementuje a vyvíjí nové technologie, které svým uživatelům poskytuje. Po technické, finanční i vizuální stránce Shoptet uspokojí drtivou většinu všech eshoperů. Nejen díky tomu je to vynikající spojenec v ecommerce!
Začínající podnikatelé ocení výbornou technickou podporu. 
Větší eshopy zase marketingové možnosti, které tato moderní platforma nabízí.
   Se Shoptetem spolupracujeme již od začátku našeho působení na trhu. Za tuto dobu se nám povedlo získat nejvyšší ocenění, které Shoptet uděluje a to Zlatého Shoptet Partnera. Získáváme cenné školení, informace, přednostní technickou podporu aj.. Moc si této spolupráce vážíme a jsme rádi, že se máme možnost podílet na tvoření nového světa české ecommerce.
ODKAZ NA WEB
Vyhledávač
   Na ocenění Google Partner jsme se něco načekali... Museli jsme totiž zvládnout řadu nelehkých podmínek. Náročné testy i reklamní systém zvládnete, ale nejstěžejnější byl dostatečný výkon nejen na účtech našich klientů, ale i růstový trend naší vlastní firmy měřený na základě rozšiřování okruhu svých klientů. Ale povedlo se...
 Odměnou nám jsou cenné školení, tipy na zvýšení výkonu, přednostní technická podpora Googlu, BONUSY pro naše klienty v podobě free kreditů na jejich kampaně aj. 
ODKAZ NA WEB
Vyhledávač
  Podmínky Seznamu pro udržení certifikace jsou nekompromisní, ale podpora, kterou jsme díky této certifikaci získali, nemá chybu. Díky člověku ze Seznamu, který nás má na starosti, jsme byly schopni u našich klientů výrazně zvýšit výkon kampaní.
  Každé 3 měsíce Seznam prověřuje, zda agentura splňuje kritéria, ale to se nám úspěšně daří. Výhodou Seznamu a jeho reklamních systémů je jeho zaměření na český trh a výrazně mírnější restrikce pro tvorbu reklam v Sklik.cz a na Zboží.cz.
ODKAZ NA WEB
Srovnávač cen

Heureka

   Pro majitele eshopů je Heureka skvělým prodejním kanálem a cenným zdrojem ověřených recenzí, které, pokud se s tím správně pracuje, umí eshop využít pro vybudování důvěry u nových zákazníků.
   S tímto největším nákupním portálem a srovnávačem cen v Česku spolupracujeme už nějaký čas a díky dobré znalosti tohoto systému jsme získali i certifikaci Heureka Partnera.
ODKAZ NA WEB
Technologická firma
   V eshopovém businessu se dnes už bez dobře zpracovaných feedů neobejdete. Feed je určitý soubor informací, díky kterému jsou schopny jednotlivé kanály komunikovat.  Nástroj Mergado je skvělým pomocníkem právě na úpravu feedů v eshopu. Pokud Vám tedy zlobí feedy např. produkty od dodavatelů se Vám špatně zobrazují nebo reklamní systémy nezobrazují vaše reklamy, je dost možné, že právě ve feedech bude zakopaný pes.
   S nástrojem Mergado máme jen ty nejlepší zkušenosti a vzhledem k tomu, že s feedy má problém většina eshopů, která se stane nově naším zákazníkem, je pro nás práce v Mergadu denním chlebem. I díky tomu jsem se stali certifikovanou agenturou.
ODKAZ NA WEB
Technologická firma
  Bidding Fox je bidovací nástroj, který může vašemu podnikání výrazně zvýšit obraty či snížit náklady na reklamu. Váš eshop může vystřelit, díky tomuto nástroji, na top pozice na Heurece a Zboží.cz.
  Jako Certifikovaná agentura musíme mít v týmu lidi, kteří složili zkoušky z tohoto nástroje. Odměnou jsou nám velmi kvalitní školení, které se samozřejmě velmi hodí v momentě, kdy nastavujeme kampaně pro naše klienty.
ODKAZ NA WEB
Účetnictví a daně
   Účetní služby paní Zápecové využíváme již dlouho, ale máme radost, že se rozhodla i pro vlastní firmu. Kolegyně Zápecová k nám přišla, jako již zkušená účetní v momentě, když se naše firma FILIPES MEDIA rozrostla a potřebovali jsme opravdu někoho zkušeného. Je vynikajícím odborníkem na účetnictví a daně, zejména v segmentu online podnikání. Takže pokud řešíte, jak správně účtovat platby ze zahraničí, nákupy kreditů, napojování účetních systémů na eshopy, automatizace nebo hledáte ,,jen,, opravdu zodpovědnou a znalou účetní, neváhejte a domluvte si nezávaznou konzultaci.

   Její služby 100% doporučujeme.
ODKAZ NA WEB
Technologická firma
   U někoho skvělý nástroj na zlepšení konverzního poměru. Nástroj notifikuj zobrazuje jednotlivé akce ostatních uživatelů webu. Funguje na psychologickém momentu, který všichni dobře známe.... Každý chce to, co chtějí ostatní (př. Helena z Prahy si právě prohlíží tento produkt nebo Tento produkt si již koupilo XY lidí).
ODKAZ NA WEB

Ověření

Máte zájem se stát námi Ověřenou firmou ?
Napište nám!

Máte dotaz?
Sem s ním...

Budeme rádi, když nám napíšete, ale pokud se chcete na něco jen rychle zeptat, klidně volejte, rádi poradíme.
Čestmírova 510/7, Nusle, 140 00 Praha 4

Klikněte a pište...

V pracovní den Vás kontaktujeme ihned.

Domluvte si s námi schůzku

DOMLUVIT SI TERMÍN

Kontakt

FILIPES MEDIA s.r.o.
IČO: 07650175 
DIČ: CZ07650175 
+420 702 183 839
info@filipesmedia.cz
Adresa provozovny
Čestmírova 510/7,
Nusle, 140 00 Praha 4

Fakturační adresa
Na Folimance 2155/15,
 Vinohrady, 120 00 Praha 2
Bankovní spojení: 1023893002/5500
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram