Posuňte své znalosti na novou úroveň

Potřebujete nebo chcete nahlédnout do světa onlinu? Rádi Vám s tím pomůžeme. Kontaktujte nás a během krátkého hovoru zjistíme míru Vašich znalostí a Vaše potřeby.

Jak na online marketing.                 

Pokud začínáte pracovat v ecommerce, asi jste se už na vlastní kůži přesvědčili, že možností je víc než dlouhá řada. Co je ale účinné? Do jakých nástrojů online marketingu se vyplatí investovat? Mám se vydat cestou SEO, či PPC? Jak na e-mail marketing? Tyto a další otázky si pokládá každý, kdo potřebuje, aby mu online marketing přinesl požadovaný efekt. Tento kurz Vám pomůže zorientovat se v základních možnostech online marketingu bez prodejního balastu. Zároveň se v něm zaměříme na Váš konkrétní případ a ukážeme si nejen možnosti, ale i chyby, které vaše online prostředí vykazuje.
Objednat

Jak na analytiku: Google Analytics.

Mít na stránce napojenou analytiku je dnes nezbytnou součástí úspěšného podnikání v ecommerce. Napojení je prvním krokem samotného sběru dat, na který následuje důkladné vyhodnocování a porovnávání. Pokud nástroj Google analytics ještě nevyužíváte, s největší pravděpodobností o dost přicházíte. Ukážeme Vám, jak na to.
Objednat

Sociální sítě, lidsky a efektivně.

Dnes téměř nezbytná součást většiny firem. Mít stránku na Facebooku nebo profil na Instagramu není nic ojedinělého, ale mít z těchto platforem i reálné nové zákazníky je věc druhá. Rádi Vám pomůžeme se zorientovat ve světě sociálních sítí a naučíme Vás, jak vést reprezentativní profil. Můžeme se i společně podívat na možnosti v řízení reklamního obsahu.
Objednat

Principy SEM.                                   

Pokud přemýšlíte, jak posunout Vaši firmu na přední pozice ve vyhledávačích, měli byste mít dobrou znalost pojmů SEO a PPC: jak se liší vyhledávací síť od obsahové, koho a jak remarketingovat a v neposlední řadě jak to celé změřit a propočítat, co bylo rentabilní a co optimalizovat. Objednejte se na kurz, rádi Vám s tím pomůžeme.
Objednat

Jak na eshop - Shoptet, UpGates.

Jste-li eshoper a začínáte, pravděpodobně se potýkáte s celou řadou nesrozumitelných buzzwordů a překážek. Pomůžeme Vám s orientací se základními funkcemi, jako je nahrávání produktů, ale i se samotným nastavením. Ukážeme Vám, jak se orientovat v Google Analytics, proč mít dobře ošetřené GDPR a zabezpečení a v neposlední řadě jak na SEO optimalizaci webu.
Objednat

Jak na srovnávače - Glami, Favi,...   

Porovnávače zboží nebo chcete-li srovnávače zboží jsou v ecommerce stále důležitější. Je jich celá řada a většinou se liší segmentem produktů, které porovnávají. Pokud mají dobře fungovat, musí mít srovnávače zboží, mimo jiné, kvalitní vstupní data tzv. feedy. Každý srovnávač vyžaduje trochu odlišný zdroj dat a právě k tomu se využívá nástroj Mergado, který Vám v kurzu ukážeme. Dále Vám pomůžeme i s konkrétními strategiemi, aby vaše produkty obsadily konverzní pozice za rozumné ceny.
Objednat

Kontakt

FILIPES MEDIA s.r.o.
IČO: 07650175 
DIČ: CZ07650175 

Adresa provozovny:
Čestmírova 510/7,
Nusle, 140 00 Praha 4

Fakturační adresa:
Na Folimance 2155/15,
 Vinohrady, 120 00 Praha 2
Bankovní spojení: 1023893002/5500
Obrázek s logem partnerské společnosti
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram