Referencie

Pozrite sa na certifikácie, ktoré sme získali za dobu našeho pôsobenia. Prináša našim klientom radu výhod…napríklad aj voľné kredity na Google Ads či Sklik.

Certifikácie, na ktoré sme patrične hrdí

Ohlasy našich klientov

Vybrané recenzie od našich klientov.
Všetky sa nám tu nepodarí zmestiť, a preto si ich môžete prezrieť nielen u nášho partnera Shoptet, ale aj na Facebooku či Googli.
Môžete si tak byť istí, že sú 100 % autentické.

S Filipesmedia spolupracujeme již více než rok a spolupráci hodnotím na 1*. Přístup velice přátelský, ale zároveň profesionální a na vysoké úrovni. Filipesmedia mohu jedině doporučit, pokud chcete posunout marketing a také e-shop na vyšší úroveň. :)

Přešli jsme k Filipesmedia od jiné agentury a hned první měsíc byly viditelné změny. Na všem se dá bez problémů domluvit a vždy se snaží pomoct. Starají se nám o vše možné a funguje to! Děkujeme.

Dlouho jsme hledali správnou marketingovou agenturu a myslím, že jsme ji našli. Za necelý rok spolupráce jsme maximálně spokojeni.

Doporučujeme.

S Filipesmedia spolupracujeme již několik měsíců a nejvíce oceňuji jejich individuální přístup a širokou škálu pokrytí on-line prostoru o který se nám starají.

Děkujeme za fajn spolupráci a profesionální jednání.

Roky jsem si propagaci dělala sama a dost jsem se tím trápila. Nerozuměla jsem tomu a nebavilo mne to studovat. Asi před rokem jsem tuhle starost předala "klukům z FILIPESu", jak jim říkáme. Ulevilo se mi a funguje to. Výsledky mluví za ně. A já se mohu věnovat tomu, čemu rozumím a co mne baví, výrobě dobrot z ovoce. Díky, kluci. 👍

Již několik let nám Filipesmedia pomáhá s e-marketingem. Jejich odbornost jak se Shoptetem, tak s ostatními nástroji e-marketingu jsou úžasné. Moc nám pomohli a velice jejich profesionální služby doporučuji. Hledali vždy řešení právě pro nás, zamýšlejí se nad tím, co je pro nás nejlepší. A vzhledem k našemu specifickému sortimentu, je to pro nás velmi důležité. Neplynou nám finanční prostředky na nesmyslné propagace. Moc děkujeme a doporučujeme Filipesmedia. Cyrnerová, jednatelka

Firmu Filipesmedia mohu všem doporučit.
Oceňuji především odbornost a profesionální přístup. Na základě spolupráce s firmou stoupl obrat na našem eshopu o 50%.

Dobrý den. Vše objasní a vyjasní i pro začátečníka v podnikání. Mají velice dobré nápady jak propagovat vaše podnikání. Náš projekt i díky této skupině Filipes media posunujeme každý měsíc výš a výš. Vřele doporučuji spolupráci.

Portrait-ceskeplenky
Martin Lipovčan, Českeplenky.cz
31. července 2020, 7:29

Můžu jenom doporučit. S Filipesmedia řešíme veškerý náš online marketing a zároveň nám dávají rady, které nás stále posouvají dopředu. Tato agentura je opravdu pro každého, ať jste malý nebo velký e-shop :)

Filipes-favicon

Zistite, ako by u nás vyzeralo Vaše externé marketingové oddelenie.

Naši partneri

Shoptet

Shoptet je veľmi variabilná e-shopová platforma, ktorá naplní potreby prevažnej väčšiny eCommerce projektov. Neustále vyvíja a implementuje nové technológie a ponúka rozmanité dizajnové riešenia. Začínajúci podnikatelia ocenia výbornú technickú podporu, väčšie e-shopy aj pokročilé marketingové možnosti.

Zápecová Financial

Zápecová Financial s.r.o. sú skutočným odborníkom na účtovníctvo a dane, a to najmä v segmente online podnikania. Zaistia správne účtovanie platieb zo zahraničia, nákup kreditov v online systémoch, napojenie účtovných systémov na e-shopy, automatizáciu účtovných úkonov a mnoho ďalšieho.

Lemonero

Lemonero umožňuje e-shopom jednoducho a rýchlo financovať ich rast. Celý proces navýšenia kapitálu pritom zaberie len asi 10 minút na počítači. Táto platforma funguje na základe revolučnej technológie a dát, a tak dokáže ponúknuť výhodný úver aj novým e-shopom, ktorým by ho banka neposkytla.

Chcete patriť do tímu FILIPES MEDIA?

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář

Máte záujem o naše služby?

Zavolajte nám alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára