Výstavná sieň

Pozrite sa na certifikácie, ktoré sme získali za dobu našeho pôsobenia. Prináša našim klientom radu výhod…napríklad aj voľné kredity na Google Ads či Sklik.

Certifikácie, na ktoré sme patrične hrdí

Microsoft Advertising Professinonal

Certifikácia Microsoft Advertising Certified Professinonal sa získava za preukázanie dostatočného množstva znalostí v reklamných systémoch využívaných pri inzercii na vyhľadávačoch Yahoo a Bing. Aj napriek tomu, že Vám tieto vyhľadávače nebudú nosiť hlavný akvizičný príjem zákazníkov, do vášho marketingového mixu to môže byť dobrá pravidelná injekcia. Výhodou týchto PPC kampaní je veľmi nízke CPC alebo cena za kliknutie, ktorá je spôsobená minimálnym záujmom o kliknutia v týchto vyhľadávačoch. Pokiaľ Vás zaujíma viac, kedy zaradiť Yahoo alebo Bing do svojho reklamného portfólia, opýtajte sa na schôdzke.

Ohlasy našich klientov

Vybrané recenzie od našich klientov.
Všetky sa nám tu nepodarí zmestiť, a preto si ich môžete prezrieť nielen u nášho partnera Shoptet, ale aj na Facebooku či Googli.
Môžete si tak byť istí, že sú 100 % autentické.

Jsem s „kluky“ z Filipes Media velice spokojena. Jako naprostého laika v práci na PC mne provedli tvorbou e-shopu od A do Z a nyní se starají o marketing a začíná to fungovat (za dostupných finančních nákladů). Nezbývá než doporučit!!!

Portrait-zdekor.cz
Zdena Chmelařová, zdekor.cz
19. ledna 2021, 11:45

Filipes Média není jen agentura, co řeší marketing, ale prima kluci, co jsou chytří, nápadití a vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Poradí, když se vám nedaří, najdou chybu, kteru nevidíte a nevím, jak to dělají, ale umí najít řešení, které by vás ani ve snu nenapadlo. V mém případě oceňuji svatou trpělivost při mé IT neznalosti. Pokud se svěříte do rukou Filipsa, jste na té nejlepší cestě za úspěchem. Jo a je s nima i sranda.. :-) Moc doporučuji, mají totiž srdce na správném místě. Umí prostě z bláta postavit palác. Děkuji, kluci. :-)

Reference-jitka
Jitka, nontoxicway.cz
25. května 2020, 18:50

U nás byl proveden audit, který nás nasměroval k dalším posunům v on-line. Velice děkuji.

Portrait-fajnspanek.cz
Tomáš Kukla, fajnspanek.cz
30. října 2020, 16:44

Dobrý den. Vše objasní a vyjasní i pro začátečníka v podnikání. Mají velice dobré nápady jak propagovat vaše podnikání. Náš projekt i díky této skupině Filipes media posunujeme každý měsíc výš a výš. Vřele doporučuji spolupráci.

Portrait-ceskeplenky
Martin Lipovčan, Českeplenky.cz
31. července 2020, 7:29

Roky jsem si propagaci dělala sama a dost jsem se tím trápila. Nerozuměla jsem tomu a nebavilo mne to studovat. Asi před rokem jsem tuhle starost předala "klukům z FILIPESu", jak jim říkáme. Ulevilo se mi a funguje to. Výsledky mluví za ně. A já se mohu věnovat tomu, čemu rozumím a co mne baví, výrobě dobrot z ovoce. Díky, kluci. 👍

Portrait-odmachacku.cz
Helena Macháčková, odmachacku.cz
28. března 2020, 18:28

Můžu jenom doporučit. S Filipes Média řešíme veškerý náš online marketing a zároveň nám dávají rady, které nás stále posouvají dopředu. Tato agentura je opravdu pro každého, ať jste malý nebo velký e-shop :)

Portrait-budesin
Dominik, budesin.cz
28. února 2022, 8:53
Filipes-favicon

Zistite, ako by u nás vyzeralo Vaše externé marketingové oddelenie.

Naši partneri

Zápecová Financial

Zápecová Financial s.r.o. sú skutočným odborníkom na účtovníctvo a dane, a to najmä v segmente online podnikania. Zaistia správne účtovanie platieb zo zahraničia, nákup kreditov v online systémoch, napojenie účtovných systémov na e-shopy, automatizáciu účtovných úkonov a mnoho ďalšieho.

Lemonero

Lemonero umožňuje e-shopom jednoducho a rýchlo financovať ich rast. Celý proces navýšenia kapitálu pritom zaberie len asi 10 minút na počítači. Táto platforma funguje na základe revolučnej technológie a dát, a tak dokáže ponúknuť výhodný úver aj novým e-shopom, ktorým by ho banka neposkytla.

Chcete patriť do tímu FILIPES MEDIA?

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář

Máte záujem o naše služby?

Zavolajte nám alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára