Marketingová online podpora

Hledáte schopného člověka či firmu na marketing?
Vyzkoušejte nás a my Vás o svých znalostech a výsledcích přesvědčíme. 

EASY

1490 Kč
měsíčně
Pravidelné marketingové poradenství vhodné pro drobné živnostníky a podnikatele, kteří si chtějí vše dělat sami, ale ocení cenné rady.Měsíčně 1 h online konzultace
0,5 h příprava konzultanta
Řešení aktuálního problému
Zprovoznění Google analytics
Měsíční report výsledku
vyzkoušet
zdarma

SMART

3490 Kč
měsíčně
Oproti předchozímu balíčku je tato služba obohacena o komplexní správu PPC kampaní na jednom z vyhledávačů.
Balíček služeb EASY
Správa PPC kampaní
Řízení reklamních aktivit firmy
vyzkoušet
zdarma

SMART PRO

6490 Kč
měsíčně
Tato varianta podpory zahrnuje i správu sociálních sítí. Je určena pro menší podnikatele, využívající komplexnějších nástrojů marketingu.Balíček služeb SMART
Správa sociálních sítí
vyzkoušet
zdarma

BUSINESS

Od 10 000  Kč
měsíčně
Tým profesionálů na SEM, online i offline propagaci, má jediný úkol, a to maximalizovat Vaše zisky. Tento druh podpory je určen pro podnikatele, kteří chtějí naplno využívat možností online propagace.

Balíček služeb SMART PRO
Online reporting výsledků
E-mail marketing
SEO
Vymyšlení sezónních strategií
Podpora 24/7
vyzkoušet
zdarma

S čím Vám dále pomůžeme

Potřebujete vyřešit konkrétní situaci? Vyzkoušejte nás na dílčí úkony.

PPC a analytika stránky

PPC reklama má mnoho podob, ale obecně je známá zejména ve vyhledávačích, jako je Google či Seznam. Vzhledem k obecnému povědomí lidí o PPC jsou ceny za klíčová slova či pozice dost vysoké. Je tedy potřeba maximálně svědomitě selektovat, komu se reklama zobrazí a s jakým obsahem, aby to mělo pro podnikatele požadovaný efekt. Volba vyhledávače je také velmi důležitá vzhledem k publiku uživatelů a cenám, které vznikají díky zájmu o vyhledávač. Proto často volíme i méně rozšířené, jako je např. Bing nebo Yahoo.


nezávazná
poptávka

Sociální sítě – obsah i výkonnostní reklamy

Facebook, Instagram, VKontakte, LinkedIn a jiné sociální sítě mají v dnešní době dalekosáhlý vliv na značku a jméno každé firmy či osoby. Není důležité být všude, ale mít živý profil na síti, která je pro Vás stěžejní. Dříve než začnete na sociální síti působit, odpovězte si na otázku, jak chcete profil využít. Chcete ho využít jako prezentaci firmy, nebo jako zdroj nových zákazníků? Od toho se odvíjí i činnosti a jejich časová náročnost. Pomáháme i čistě s reklamní částí, kde si obsah tvoří majitel profilu nebo pověřená osoba.
nezávazná
poptávka

SEO

SEO je buzzword označující zlepšení pozice v organickém vyhledávání. V praxi se nejedná o nic jiného než o vytvoření většího či menšího množství SEO znaků v takové kvalitě, aby byl váš web zhodnocen algoritmem vyhledávače jako kvalitní, a tedy i relevantní výsledek vyhledávání na dané klíčové slovo. Cílem tohoto snažení je zařazení se na pozici, která je konverzní. Vzhledem k obrovskému množství webů je však časově poměrně náročné docílit pozic ve vyhledávání, které ještě prodávají. Důležitá je zde analýza Vaší konkurence a znalost toho, kolik finančních prostředků, popř. Vašeho času chcete vložit do optimalizace Vaší pozice ve vyhledávání. V neposlední řadě je na místě zhodnotit i dobu návratnosti. SEO má výborné výsledky, ale určitě ne hned.

nezávazná
poptávka

Tvorba eshopu na Shoptetu nebo UpGates

Cena eshopu se odvíjí od množství funkcí, které web splňuje. Funkce se musí naprogramovat a to stojí čas, jinými slovy klientovy peníze. Proto jsme u eshopových řešení mnohem otevřenější tzv. „krabicím“, jako je Shoptet nebo UpGates. Krabicová řešení nabízejí eshopové prostředí v hodnotě mnoha stovek tisíc korun a víc, ale zaplatíte za něj pouze měsíční poplatek, který se rovná zlomku reálné ceny. Nastavení takové platformy je poměrně jednoduché, ale důležité je dbát na UX, SEO optimalizaci a několik dalších faktorů, které hrají roli v tom, zda budete prodávat Vy, nebo konkurence.

nezávazná
poptávka

Chatbot

Chatbot je nástroj sloužící ke komunikaci a remarketingu. Vytváříme je v Messengeru či na webu. Chatbot se umí naučit domluvit schůzku, odkázat Vás na správnou stránku webu, pomoci s výběrem zboží, asistovat při reklamaci nebo si s vámi jen příjemně popovídat. Fantazii se zde meze nekladou. Pro tvorbu chatbotů využíváme nástrojů Manychat a Wingbot.

nezávazná
poptávka

Grafické práce

Bez dobrého grafického provedení a kreativity je i dobře nastavená reklama mrháním finančních prostředků. Pro naše klienty zajišťujeme bannery, videa, promo fotky, profily zaměstnanců, podklady pro mediální výstupy a další. Pokud ještě nejste naším klientem, nebojte se nás oslovit. I Vám rádi pomůžeme s tvorbou loga, vizitek, dárkových poukazů nebo zpracováním návrhů Vašich vlastních kreativních představ. Zároveň máme velice dobré kontakty s mediálními domy či tiskárnami.

nezávazná
poptávka

Email marketing

E-mail marketing nerovná se SPAM! Jedná se o chytrý automatizovaný proces, díky kterému můžete buď oslovit potenciální zákazníky v nákupním procesu, nebo se šikovně připomenout již stávajícím klientům. Ať si říká kdo chce, co chce, e-mail marketing není mrtvý – jedná se o jeden z nejfunkčnějších retenčních nástrojů současného onlinu.

nezávazná
poptávka

Srovnávače zboží

V posledních letech se rozmohly porovnávače zboží nebo chcete-li srovnávače zboží. Je jich celá řada a většinou se liší segmentem produktů, které porovnávají. Pokud mají dobře fungovat, musí mít srovnávače zboží, mimo jiné, kvalitní vstupní data. Hrajete si s feedy? Každý srovnávač vyžaduje trochu odlišný zdroj dat a právě k tomu využíváme nástroj Mergado, který feedy dokáže zpracovat dle potřeb srovnávačů. Samozřejmě zde hrají roli i konkrétní strategie, ale to už by bylo na delší povídání. Kontaktujte nás, rádi Vám s nimi pomůžeme.

nezávazná
poptávka

Tvorba webu na WordPressu

Web je základní prezentací a akvizičním nástrojem Vaší firmy. Při jeho tvorbě je podstatné znát Váš finanční budget a mít dobrou představu o funkcích, které má web plnit.
Prezentační weby stavíme na platformě WordPress, ale rádi Vám pomůžeme i s krabicovými řešeními, jako je Wix, Webnode aj. Obecně u webů platí, že mají být rychlé a přehledné, mají mít udělanou SEO optimalizaci a zabezpečení, mají mít napojenou analytiku, aby bylo jasné, kdo a odkud na web chodí, a hlavně mají být dohledatelné. To už je ale otázka dalších marketingových postupů.
nezávazná
poptávka

Konzultace

Konkurence s sebou nese boj o zákazníka. Výhodou online propagace, kterou poskytujeme, je její měřitelnost. Kontaktujte nás a společně se podíváme, jak pomůžeme i Vám.

nezávazná
poptávka

Kontakt

FILIPES MEDIA s.r.o.
IČO: 07650175 
DIČ: CZ07650175 
Čestmírova 510/7, Nusle, 140 00 Praha 4 
Bankovní spojení: 1023893002/5500
Obrázek s logem partnerské společnosti
locationdiamondpawrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram