Služby

Pomůžeme Vám s PPC kampaněmi, SEO, sociálními sítěmi či e-mail marketingem.
rytíř ilustrace

Proč marketingová agentura Filipesmedia:

Rozpočet

U všech kampaní máme dopředu domluvené finanční rozpočty, které striktně hlídáme a upravujeme na základě výnosnosti jednotlivých kampaní.

Komunikace

Rychle a srozumitelně si s klienty předáváme informace a výsledky, abychom maximálně využili všechny obchodní příležitosti, které sezóna a marketingové svátky přináší.

Procesy

Schůzky si nahráváme i proto, že se záznamem dále pracujeme. Senior technici, kteří u nás vedou klienty, předávají internímu týmu informace právě formou video sestřihu ze schůzky. Žádný komunikačním šum!

V prvom rade spokojnosť

Naši klienti vždy komunikují pouze s dlouhodobě prověřeným zkušeným technickým specialistou. A záznamy ze schůzek se pravidelně prochází, vyhodnocují a kontrolují.

Moderný a pohodlný postup

Během schůzek si vše jednoduše vysvětlíme, ukážeme, nahrajeme a dáme záznamy klientům k dispozici, abyste se k tomu mohli kdykoliv, kdekoliv i s kýmkoliv vrátit.

Klientsky support

U každého klienta počítáme každý měsíc s časem na vývoj a testování nových marketingových kanálů, SAAS nástrojů a nových možností v online světě podnikání.

Filipesmedia je fullservice marketingová agentura

Ppc_icon_

PPC výkonnostné kampane

Nastavíme PPC reklamy tak, aby na Váš web přivedly relevantní potenciální zákazníky za cenu, která se Vám vyplatí.

Social_media_icon_

Sociálne siete

Zajistíme atraktivní obsah, který upoutá pozornost cílové skupiny. Od plánování obsahu přes grafiku až po texty.

Social_media_icon_

Reklamy na sociálních sítích

Vytvoříme a nastavíme efektivní kampaně na sociálních sítích, které vám pomohou zesílit dosah, přilákat nové zákazníky a zvýšit prodeje.

Branding_icon_

Branding

Pomůžeme Vám odlišit se od konkurence, zvýšit povědomí o Vaší značce a budovat lovebrand. Od analýzy přes strategii až po vizuální styl.

Seo_icon_

SEO

Zpracujeme SEO analýzu, najdeme slabá místa, vytipujeme vhodná klíčová slova a optimalizujeme web tak, aby se umisťoval na předních pozicích.

Branding_icon_

Grafické služby

Vytvoříme pro Vás originální grafickou identitu na míru, se kterou zanecháte nezapomenutelný dojem. Od designu e-shopu až po příspěvky na sociální sítě

Recenze_icon_

Natáčení videí

Vytvoříme unikátní video obsah, který dodá jiskru Vaší prezentaci, zaujme pozornost každého diváka a pomůže Vám růst.

Shoptet_icon_

E-mailing

Postaráme se o účinnou komunikaci s cílovou skupinou skrz personalizované a perfektně cílené e-mailové kampaně, které přinesou konverze.

Logo shoptet

Tvorba e-shopov na Shoptete

Vytvoříme pro vás efektivní a uživatelsky přívětivý e-shop na Shoptetu. Postaráme se o design, migraci dat i kompletní nastavení a propojení.

Css_icon_

CSS program Cenátor

Náš CSS program Cenátor Vám ušetří až 20 % z ceny za proklik, které můžete nadále investovat do reklamy nebo jiných aspektů podnikání.

Prečítajte si názory spokojných zákazníkov

Na našom webe to nekončí. Pridajte sa k nám na sociálnych sieťach.

Pravidelne pre Vás pripravujeme obsah zo zákulisia našej firmy. Môžete sa tešiť nielen na foto a video záznam z našich kancelárií a offline akcií, ale aj cenné tipy pre Vaše online podnikanie.

Môžete nás sledovať tu.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář

Máte záujem o naše služby?

Zavolajte nám alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára