Služby

Pomůžeme Vám s PPC kampaněmi, SEO, sociálními sítěmi či e-mail marketingem.

Proč marketingová agentura Filipesmedia:

Hlídáme výkon a rozpočet

U všech kampaní máme dopředu domluvené finanční rozpočty, které striktně hlídáme a upravujeme na základě výnosnosti jednotlivých kampaní.

Hlídáme termíny

Rychle a srozumitelně si s klienty předáváme informace a výsledky, abychom maximálně využili všechny obchodní příležitosti, které sezóna a marketingové svátky přináší.

Hlídáme procesy

Schůzky si nahráváme i proto, že se záznamem dále pracujeme. Senior technici, kteří u nás vedou klienty, předávají internímu týmu informace právě formou video sestřihu ze schůzky. Žádný komunikačním šum!

Hlídáme odbornost

Naši klienti vždy komunikují pouze s dlouhodobě prověřeným zkušeným technickým specialistou. A záznamy ze schůzek se pravidelně prochází, vyhodnocují a kontrolují.

Hlídáme srozumitelnost a transparentnost

Během schůzek si vše jednoduše vysvětlíme, ukážeme, nahrajeme a dáme záznamy klientům k dispozici, abyste se k tomu mohli kdykoliv, kdekoliv i s kýmkoliv vrátit.

Hlídáme příležitosti a hrozby

U každého klienta počítáme každý měsíc s časem na vývoj a testování nových marketingových kanálů, SAAS nástrojů a nových možností v online světě podnikání.

Filipesmedia je fullservice marketingová agentura

PPC výkonnostní a brandingové kampaně

Pomocí správně nastavené PPC reklamy přivedeme na váš web relevantní zákazníky za cenu, kterou si dopředu definujeme. U brandingových kampaní jsme schopni měřit výkon pomocí impresí. Co je pro Vás to pravé ořechové společně stanovíme a vysvětlíme proč. Jak naši práci budeme vyhodnocovat a kontrolovat, ukážeme.

Sociální sítě

Umíme zaškolit v tvorbě obsahu, stejně tak ho pro Vás můžeme tvořit. Vložené úsilí do tvorby obsahu, potažmo finance, musejí dávat logiku v kombinaci s množstvím investovaných peněz do kreditů a řadou dalších důležitých faktorů. Od roku 2023 je kreativa alfou a omegou vašeho výkonu. I proto máme na full-time v interním týmu 2 grafiky a 1 videomakera. Vytváříme atraktivní obsah, který upoutá pozornost cílové skupiny a zvýší efektivitu výkonnostních kampaní.

Branding

Pro váš projekt, firmu či e-shop umíme vyrobit marketingově vhodné logo a brand identitu. Stejně tak vymyslíme marketingově vhodné názvy pro domény e-shopů a webů či pro nové produkty. Důležitý zdroj informací je zde výše rozpočtu. Základní jednoduchý branding se dá udělat profesionálně a přitom rychle a velmi levně. Pokud však máte v rozpočtu prostor, ukážeme Vám do čeho a kdy se vyplatí vložit nějakou tu korunu navíc.

SEO

On-Page SEO: Vylepšíme Váš web tak, aby měl šanci získat přední pozice ve vyhledávačích, a to pomocí vhodné struktury, nastavením technických SEO faktorů a využitím klíčových slov.
Off-Page SEO: Budovaním zpětných odkazů v článcích na webech, kde to dává hlavu a patu.

Analytika

Reklamní systémy jsou přehlcené inzerenty, a tak je cena za mediální prostor stále dražší. Kam a kolik se vyplatí investovat Vám řekne jen dobrá analytika. Kvalitní data jsou dnes proto obrovským kapitálem. Všechny analytické nástroje získávají data až od momentu napojení a nastavení na konkrétním webu. Sbíráte všechna data, která se vám budou hodit?

Tvorba e-shopů na Shoptetu

Nejraději děláme kampaně na e-shopech, které jsme sami i postavili. Potom nedochází k nepříjemným situacím, kdy narážíme na zbytečné chyby předchozího webmastera, jejichž oprava stojí peníze a čas. U nás tvoříme e-shopy pouze na Shoptetu, jelikož s ním máme nejlepší zkušenosti. (zkušenosti...;) ). Na začátku si řekneme, jak Váš e-shop funguje nebo fungovat má. Definujeme si funkce e-shopu a šablonu, která bude z pohledu marketingu, dat a Vašich preferencí pro Váš business nejlépe konverzní. Zaplatíte 50% zálohu na předem danou cenu a druhých 50 % po předání a zaškolení ve Vaší nové administraci Shoptetu.

Navolávání recenzí na Heuréku a Google

Zajistíme pro vás také velmi vítanou službu navolávání recenzí na Heurece a Googlu. V praxi to vypadá tak, že máme přístup v administraci Shoptetu do sekce objednávek, kde máme možnost kontaktovat Vaše nakupující. Na základě definovaného klíče obvoláváme všechny objednávky. Úspěšnost získaných recenzí se pohybuje od 10 do 45 % v závislosti na kvalitě ostatních faktorů, které nejsme schopni ovlivnit (rychlost a kvalita doručení, packaging, kvalita produktu vs. cena, aj.).

CSS program Cenátor

Provozujeme vlastní zbožový srovnávač, díky kterému jsme schopni našim klientům zajistit slevu na kreditech v PPC reklamách až do výše 20 % nákladů v reklamním systému Google Ads. Tento program a přednostní podpora v Google, kterou máme díky certifikaci Google Partner, nám také umožňuje řešit řadu problémů s blokacemi účtů.

Filipes-favicon

Zjistěte, jak by vypadalo
Vaše externí marketingové oddělení.

Přečtěte si názory spokojených zákazníků

Na našem webu to nekončí. Přidejte se k nám na sociálních sítích.

Pravidelně pro Vás připravujeme obsah ze zákulisí naší firmy. Můžete se těšit nejen na foto a video záznam z našich kanceláří a offline akcí, ale i cenné tipy pro Vaše online podnikání.

Zde nás můžete sledovat.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář