Naše služby

Chtěli byste pomoct s PPC kampaněmi, SEO, sociálními sítěmi či e-mail marketingem? Spojte se s námi, rádi Vás o svých znalostech přesvědčíme.

Chtěli byste pomoct s PPC kampaněmi, SEO, sociálními sítěmi či e-mail marketingem?

Vždy komunikujete s odborníkem na e-commerce

Abychom zajistili kvalitu služby a předávaných informací, komunikují s klienty pouze naši nejzkušenější seniorní specialisti.

Záznam schůzek máte online k dispozici

Schůzky nahráváme a umisťujeme do neveřejné cloudové složky, ke které máte trvale přístup. Všechny informace si tak můžete kdykoliv dohledat a připomenout.

Jsme Zlatým
Shoptet partnerem

I Vy určitě oceníte naše znalosti a zkušenosti s touto e-shopovou platformou, díky kterým jsme se stali Zlatým Shoptet partnerem.

S čím Vám jako marketingová agentura pomůžeme?

PPC výkonnostní kampaně

Pomocí správně nastavené PPC reklamy přivedeme na Váš web relevantní potenciální zákazníky za cenu, která se Vám vyplatí.

Sociální sítě

Vytváříme atraktivní obsah, který upoutá pozornost cílové skupiny, i efektivní výkonnostní kampaně, které pomáhají prodávat.

Branding

Brandové kampaně zajistí, že budete vidět, a zvýší tak povědomí o Vaší značce. Brandovou reklamu měříme na základě impresí, tedy počtu zobrazení reklamy.

SEO

Vylepšíme Váš web tak, aby získal přední pozici ve vyhledávačích, a to pomocí vhodné struktury, nastavením technických SEO faktorů a využitím klíčových slov.

Analytika

Reklamní systémy jsou přehlcené inzerenty, a tak je cena za mediální prostor stále dražší. Kam a kolik se vyplatí investovat, Vám řekne jen dobrá analytika.

Tvorba e-shopů na Shoptetu

Nejraději děláme kampaně na e-shopech, které jsme sami i postavili. Nedochází potom k nepříjemným situacím, kdy narážíme na zbytečné chyby předchozího webmastera, jejichž oprava stojí peníze a čas. U nás tvoříme e-shopy pouze na Shoptetu (zkušenosti...;) ). Na začátku si řekneme, jak Váš e-shop funguje nebo fungovat má. Definujeme si funkce e-shopu a šablonu, která bude z pohledu marketingu, dat a Vašich preferencí pro Váš business nejlépe konverzní. Zaplatíte 50% zálohu na předem danou cenu a druhých 50 % po předání a zaškolení ve Vaší nové administraci Shoptetu.

Navolávání recenzí na Heuréku a Google

Pro naše klienty zajišťujeme i velmi vítanou službu navolávání recenzí na Heurece a Googlu. V praxi to vypadá tak, že máme přístup v administraci Shoptetu do sekce objednávek, kde máme možnost kontaktovat Vaše nakupující. Na základě definovaného klíče obvoláváme všechny objednávky. Uspěšnost získaných recenzí se pohybuje od 10 do 45 % v závislosti na kvalitě ostatních faktorů, které nejsme schopni ovlivnit (rychlost a kvalita doručení, packaging, kvalita produktu vs. cena, aj.)

CSS program Cenátor

Provozujeme vlastní zbožový srovnávač, díky kterému jsme schopni našim klientům zajistit slevu na kreditech v PPC reklamách až do výše 20 % nákladů v reklamním systému Google Ads. Dále jsme schopni díky tomuto programu a přednostní podpoře v Googlu, kterou máme díky certifikaci Google Partner, řešit řadu problémů s blokacemi účtů.

Filipes-favicon

Zjistěte, jak by u nás vypadalo Vaše externí marketingové oddělení.

Přečtěte si názory spokojených zákazníků

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář