Služby

Pomůžeme Vám s PPC kampaněmi, SEO, sociálními sítěmi či e-mail marketingem.


Filipesmedia je fullservice marketingová agentura

Ppc_icon_

PPC výkonnostní kampaně

Nastavíme PPC reklamy tak, aby na Váš web přivedly relevantní potenciální zákazníky za cenu, která se Vám vyplatí.

Social_media_icon_

Sociální sítě

Zajistíme atraktivní obsah, který upoutá pozornost cílové skupiny. Od plánování obsahu přes grafiku až po texty.

Social_media_icon_

Reklamy na sociálních sítích

Vytvoříme a nastavíme efektivní kampaně na sociálních sítích, které vám pomohou zesílit dosah, přilákat nové zákazníky a zvýšit prodeje.

Branding_icon_

Branding

Pomůžeme Vám odlišit se od konkurence, zvýšit povědomí o Vaší značce a budovat lovebrand. Od analýzy přes strategii až po vizuální styl.

Seo_icon_

SEO

Zpracujeme SEO analýzu, najdeme slabá místa, vytipujeme vhodná klíčová slova a optimalizujeme web tak, aby se umisťoval na předních pozicích.

Branding_icon_

Grafické služby

Vytvoříme pro Vás originální grafickou identitu na míru, se kterou zanecháte nezapomenutelný dojem. Od designu e-shopu až po příspěvky na sociální sítě

Recenze_icon_

Natáčení videí

Vytvoříme unikátní video obsah, který dodá jiskru Vaší prezentaci, zaujme pozornost každého diváka a pomůže Vám růst.

Shoptet_icon_

E-mailing

Postaráme se o účinnou komunikaci s cílovou skupinou skrz personalizované a perfektně cílené e-mailové kampaně, které přinesou konverze.

Logo shoptet

Tvorba e-shopů na Shoptetu

Vytvoříme pro vás efektivní a uživatelsky přívětivý e-shop na Shoptetu. Postaráme se o design, migraci dat i kompletní nastavení a propojení.

Css_icon_

CSS program Cenator

Náš CSS program Cenátor Vám ušetří až 20 % z ceny za proklik, které můžete nadále investovat do reklamy nebo jiných aspektů podnikání.

rytíř ilustrace

Proč marketingová agentura Filipesmedia:

Hlídáme výkon a rozpočet

U všech kampaní máme dopředu domluvené finanční rozpočty, které striktně hlídáme a upravujeme na základě výnosnosti jednotlivých kampaní.

Hlídáme termíny

Rychle a srozumitelně si s klienty předáváme informace a výsledky, abychom maximálně využili všechny obchodní příležitosti, které sezóna a marketingové svátky přináší.

Hlídáme procesy

Schůzky si nahráváme i proto, že se záznamem dále pracujeme. Senior technici, kteří u nás vedou klienty, předávají internímu týmu informace právě formou video sestřihu ze schůzky. Žádný komunikačním šum!

Hlídáme odbornost

Naši klienti vždy komunikují pouze s dlouhodobě prověřeným zkušeným technickým specialistou. A záznamy ze schůzek se pravidelně prochází, vyhodnocují a kontrolují.

Hlídáme srozumitelnost a transparentnost

Během schůzek si vše jednoduše vysvětlíme, ukážeme, nahrajeme a dáme záznamy klientům k dispozici, abyste se k tomu mohli kdykoliv, kdekoliv i s kýmkoliv vrátit.

Hlídáme příležitosti a hrozby

U každého klienta počítáme každý měsíc s časem na vývoj a testování nových marketingových kanálů, SAAS nástrojů a nových možností v online světě podnikání.

Vzhůru do nekonečna
a ještě dál s Filipesmedia.

Kosmonaut_illu (1)

Přečtěte si názory spokojených zákazníků

Na našem webu to nekončí. Přidejte se k nám na sociálních sítích.

Pravidelně pro Vás připravujeme obsah ze zákulisí naší firmy. Můžete se těšit nejen na foto a video záznam z našich kanceláří a offline akcí, ale i cenné tipy pro Vaše online podnikání.

Zde nás můžete sledovat.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář