Všetky naše recenzie

Jsem s „kluky“ z Filipes Media velice spokojena. Jako naprostého laika v práci na PC mne provedli tvorbou e-shopu od A do Z a nyní se starají o marketing a začíná to fungovat (za dostupných finančních nákladů). Nezbývá než doporučit!!!

Portrait-zdekor.cz
Zdena Chmelařová, zdekor.cz
19. ledna 2021, 11:45

Filipes Média není jen agentura, co řeší marketing, ale prima kluci, co jsou chytří, nápadití a vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Poradí, když se vám nedaří, najdou chybu, kteru nevidíte a nevím, jak to dělají, ale umí najít řešení, které by vás ani ve snu nenapadlo. V mém případě oceňuji svatou trpělivost při mé IT neznalosti. Pokud se svěříte do rukou Filipsa, jste na té nejlepší cestě za úspěchem. Jo a je s nima i sranda.. :-) Moc doporučuji, mají totiž srdce na správném místě. Umí prostě z bláta postavit palác. Děkuji, kluci. :-)

Reference-jitka
Jitka, nontoxicway.cz
25. května 2020, 18:50

U nás byl proveden audit, který nás nasměroval k dalším posunům v on-line. Velice děkuji.

Portrait-fajnspanek.cz
Tomáš Kukla, fajnspanek.cz
30. října 2020, 16:44

Dobrý den. Vše objasní a vyjasní i pro začátečníka v podnikání. Mají velice dobré nápady jak propagovat vaše podnikání. Náš projekt i díky této skupině Filipes media posunujeme každý měsíc výš a výš. Vřele doporučuji spolupráci.

Portrait-ceskeplenky
Martin Lipovčan, Českeplenky.cz
31. července 2020, 7:29

Roky jsem si propagaci dělala sama a dost jsem se tím trápila. Nerozuměla jsem tomu a nebavilo mne to studovat. Asi před rokem jsem tuhle starost předala "klukům z FILIPESu", jak jim říkáme. Ulevilo se mi a funguje to. Výsledky mluví za ně. A já se mohu věnovat tomu, čemu rozumím a co mne baví, výrobě dobrot z ovoce. Díky, kluci. 👍

Portrait-odmachacku.cz
Helena Macháčková, odmachacku.cz
28. března 2020, 18:28

Můžu jenom doporučit. S Filipes Média řešíme veškerý náš online marketing a zároveň nám dávají rady, které nás stále posouvají dopředu. Tato agentura je opravdu pro každého, ať jste malý nebo velký e-shop :)

Portrait-budesin
Dominik, budesin.cz
28. února 2022, 8:53
Filipes-favicon

Zistite, ako by vyzeralo Vaše externé marketingové oddelenie.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář

Máte záujem o naše služby?

Zavolajte nám alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára