Všechny naše recenze

S Filipesmedia spolupracujeme již více než rok a spolupráci hodnotím na 1*. Přístup velice přátelský, ale zároveň profesionální a na vysoké úrovni. Filipesmedia mohu jedině doporučit, pokud chcete posunout marketing a také e-shop na vyšší úroveň. :)
S "Filipsem" máme jen ty nejlepší zkušenosti. Veškerá dohoda od prvního kontaktu platila. Vždy dodrží termíny a nic není problém vyřešit či nastavit. Jakékoliv problémy jsou vždy vyřešeny v co nejkratší době a vždy dokáží poradit a věci vysvětlit. Nemohu jinak než doporučit!
K Filipesmedia jsme přešli před více jak rokem a můžu s odstupem času přechod hodnotit jako kladný. Perfektní komunikace a plnění dohodnutých cílů. Mohu jen Doporučit :-))
Již několik let nám Filipesmedia pomáhá s e-marketingem. Jejich odbornost jak se Shoptetem, tak s ostatními nástroji e-marketingu jsou úžasné. Moc nám pomohli a velice jejich profesionální služby doporučuji. Hledali vždy řešení právě pro nás, zamýšlejí se nad tím, co je pro nás nejlepší. A vzhledem k našemu specifickému sortimentu, je to pro nás velmi důležité. Neplynou nám finanční prostředky na nesmyslné propagace. Moc děkujeme a doporučujeme Filipesmedia. Cyrnerová, jednatelka
Super spolupráce, vřele doporučuji
Dlouho jsme hledali správnou marketingovou agenturu a myslím, že jsme ji našli. Za necelý rok spolupráce jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme.
S Filipesmedia spolupracujeme již několik měsíců a nejvíce oceňuji jejich individuální přístup a širokou škálu pokrytí on-line prostoru o který se nám starají.
Firmu Filipesmedia mohu všem doporučit. Oceňuji především odbornost a profesionální přístup. Na základě spolupráce s firmou stoupl obrat na našem eshopu o 50%.
Po 100 letech a asi 299 pokusech s agenturama, freelancerama a jinyma gururama, konecne nekdo, kde se da na lidi spolehnout a dodrzuji veci, ktere si domluvime. Spoluprace funguje skvele a vse bezi jak ma. Muzu vrele doporucit.
Upřímný a přátelský vibe od prvního “meetingu”, osobní přístup, kvalitně odvedená práce - je prostě vidět, že celý Team Filipesmedia baví, to co dělají. To je pro mě vždy nejdůležitější aspekt dobré spolupráce. Díky vám za to a přeju spousty spokojených klientů!
Jako dlouhodobý zákazník firmy FILIPES MEDIA mám opět potřebu vyjádřit zkušenosti s touto firmou. Vím, že většina lidí píše pouze při špatné zkušenosti (včetně mne), ale toto je něco jiného. Píši protože jsem převelice spokojený. Jsou to pro mě partneři u kterých cítím jistotu, podporu a sounáležitost. Ale hlavně dělají moje podnikání úspěšné. A za to jim velice děkuji. S kýmkoliv se o tuto zkušenost rád podělím.
Jsem s „kluky“ z Filipesmedia velice spokojena. Jako naprostého laika v práci na PC mne provedli tvorbou e-shopu od A do Z a nyní se starají o marketing a začíná to fungovat (za dostupných finančních nákladů). Nezbývá než doporučit!!!
U nás byl proveden audit, který nás nasměroval k dalším posunům v on-line. Velice děkuji.
Dobrý den. Jsem velice spokojen. Všem doporučuji.
During cooperation with Filipesmedia, we have got very professional advices! Starting from market situation, products we should consider, buyer groups we must target and strategy we should follow. Ondrej & Adam are professionnals on their area and I strongly recommend them, especially who are starting in online business as we are! They guy's are honest advisors, very good communicators & real marketing Guru's! Thank you guys!
Jsme spokojeni, vše nám je do detailu vysvětleno, nastaveno a hlavně funguje :)
Spolupráce s Filipesmedia je příjemná, snaží se vše vysvětlit a dobře propagují náš e-shop :-)
S Filipesmedia spolupracujeme již rok a mohu jen doporučit. Individuální přístup, peníze za reklamu neutíkají zbytečně a to nejdůležitější objednávky na našem eshopu neustále rostou.
S agenturou Filipesmedia spolupracuji už skoro 2 roky a vždy byla jejich komunikace a odvedená práce maximálně profesionální. Mohu doporučit.
Přešli jsme k Filipesmedia od jiné agentury a hned první měsíc byly viditelné změny. Na všem se dá bez problémů domluvit a vždy se snaží pomoct. Starají se nám o vše možné a funguje to! Děkujeme.
Můžu jenom doporučit. S Filipesmedia řešíme veškerý náš online marketing a zároveň nám dávají rady, které nás stále posouvají dopředu. Tato agentura je opravdu pro každého, ať jste malý nebo velký e-shop :)
Úvodní seznámení s panem Spieglem naprosto fantastické. Jednoduše a prakticky představena Naše možná budoucí spolupráce. Úprava eshopu proběhla z mého pohledu velice úspěšně. Na základě mého testování jsem zjistil že i zákazník má stejný názor. Pan Vodehnal? všechno staví na základě faktických dat a je s ním super spolupráce. Miluju reporty a čísla. Od Filipesmedia dostanu každý měsíc report ve kterém vidím efektivitu za uplynulý měsíc. Jsou špica.
Nase jiz 9. agentura v poradi, ktera jako jedina vydrzela rok, a to rika vse, ze spoluprace bezi jak ma. Nyni expandujeme, je to spoustu prace, ale z jejich strany velka podpora a nachazeni dalsich prodejnich kanalu je presne to, ceho si vazim ze vseho nejvice. Doporucim pro kazdeho, kdo chce rozvijet svuj obchod naplno. Ray z Perly Zdravi
Za málo peněž hodně muziky? Přesně toto platí pro Pány a Dámy z Filipesmedia. Profesionální. Milí. Ochotní. Zatím vše běží dle domluvy, servis mě rozjeli za necelé 2 měsíce. Nyní máme tolik zakázek, že se nestačíme ani otáčet. A prodeje jak by smet. Klobouk dolů smekám, pět hvězdiček je málo. DOPORUČUJI.
Dobrý den. Vše objasní a vyjasní i pro začátečníka v podnikání. Mají velice dobré nápady jak propagovat vaše podnikání. Náš projekt i díky této skupině Filipesmedia posunujeme každý měsíc výš a výš. Vřele doporučuji spolupráci.
Výborná spolupráce, kvalitní služby. Správní lidé na správném místě. Velká spokojenost.
S firmou Filipesmedia spolupracuji přes rok a největším bonusem je pro mne to, že se mi o marketing starají profesionálové a já mám volný čas věnovat se věcem, kterým rozumím a které mě baví. Čas je pro mne nejvíce nedostatkový a tudíž jsem ráda. že ho nemusím trávit nad činností které nerozumím. Tímto pánům velice děkuji a pokud zvažujete spolupráci s jejich firmou, tak za mne skvělá volba.
Filipesmedia není jen agentura, co řeší marketing, ale prima kluci, co jsou chytří, nápadití a vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Poradí, když se vám nedaří, najdou chybu, kteru nevidíte a nevím, jak to dělají, ale umí najít řešení, které by vás ani ve snu nenapadlo. V mém případě oceňuji svatou trpělivost při mé IT neznalosti. Pokud se svěříte do rukou Filipsa, jste na té nejlepší cestě za úspěchem. Jo a je s nima i sranda.. :-) Moc doporučuji, mají totiž srdce na správném místě. Umí prostě z bláta postavit palác. Děkuji, kluci. :-)
Maximální spokojenost, moc mi jejich nápady a práce pomáhají a je to na prodejích hodně vidět.
Jsem moc spokojen, doporučuji...
Roky jsem si propagaci dělala sama a dost jsem se tím trápila. Nerozuměla jsem tomu a nebavilo mne to studovat. Asi před rokem jsem tuhle starost předala "klukům z FILIPESu", jak jim říkáme. Ulevilo se mi a funguje to. Výsledky mluví za ně. A já se mohu věnovat tomu, čemu rozumím a co mne baví, výrobě dobrot z ovoce. Díky, kluci. 👍
Vynikající firmy příjemná a ochotná komunikace. Každý problém řeší obratem. Veliká spokojenost.
Děkujeme za fajn spolupráci a profesionální jednání.
Spokojenost a doporučuji, poradí, dobrá komunikace a ochota. Na čem se domluvíme to dodrží. Cena snesitelná, poměr cena-výkon 100%. Za nás určitě spokojenost.
Filipes-favicon

Zjistěte, jak by vypadalo Vaše externí marketingové oddělení.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář