PPC specialista

Kdo jsme?

Jsme moderní, rychle se rozvíjející marketingová agentura se zaměřením na e-commerce. Můžeme se pochlubit Zlatým Shoptet partnerstvím, Google partnerstvím, Heureka partnerstvím a dalšími oceněními, a to zejména díky super týmu zapálených specialistů. Čas spolu netrávíme jen v kanceláři, ale každý měsíc společně něco podnikáme také mimo.

Pravidelně se také vzděláváme a účastníme různých akcí po celé republice. Jen v roce 2023 členové našeho týmu vyrazili například do Brna na E-commerce Day a PROBIDDING, měli jsme stánek na veletrhu Reshoper a zúčastnili se řady meet upů našich partnerů. Nechyběla ale také třeba společná lasergame nebo pivo na Náplavce.

Filipesmedia-o-nas (3)
Baví tě dynamická práce v neformálním kolektivu, chceš na sobě pracovat a posouvat se v marketingu? Pak možná hledáme právě tebe na pozici PPC specialista!

Koho hledáme:

Máš předchozí zkušenosti (minimálně 1 rok) se správou kampaní v Google Ads a Sklik. Poradíš si s úpravou feedů v Mergadu (GAds, Seznam, facebook a zbožové srovnávače). Zvládneš nastavení kampaní, jejich segmentaci a zvolení optimalizační strategie. S textací a grafikou ti u nás pomohou kolegové.

Za důležité vlastnosti považujeme spolehlivost, pečlivost, schopnost hlídat a efektivně řídit rozpočty, dokázat odhalit příčiny a včas je řešit.

Hledáme někoho, kdo nezapomíná na průběžné vzdělávání jak ve svém oboru, tak v marketingu obecně. Rádi podpoříme vlastní iniciativu.

Výhody: 

Analytika a měření – Zvládneš nastavit měření reklamních a analytických systémů přes Google Tag Manager. Poradíš si například s nastavením měření v rámci WordPressu.

Automatizace – dokážeš si zefektivnit práci skrze Google Ads Editor, Excel, Makra, skripty apod.

Analýza a reporting – Dokážeš zpracovat užitečné reporty v Looker Studiu a importovat do něj data nejen z obvyklých reklamních systémů, ale třeba i z administrace Shoptetu. Orientuješ se v GA4. 

Co Ti můžeme nabídnout? 

  • Práci na 160 hodin měsíčně na IČO
  • Finanční ohodnocení 40 až 65 tisíc Kč + cenné benefity
  • Kompletní zaškolení a předání „naší školy“ e-commerce 
  • Možnost kariérního růstu a vzdělávání  
  • Mladý přátelský kolektiv 
  • Neomezená konzumace nápojů a ovoce ve fresh baru 
  • Pravidelný teambuildingy a žranice    
  • Nástup možný ihned

Svůj životopis s pár řádky nám prosím zašli na e-mailovou adresu: kariera@filipesmedia.cz

Sdílejte pozici na:

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář