SEO

Buďte vidět v online světě a zobrazujte se na horních příčkách výsledků vyhledávání. Optimalizujeme Váš web po technické i obsahové stránce.

PRECIZNÍ SEO,
#1 VE VYHLEDÁVAČÍCH

Buďte vidět v online světě a zobrazujte se na horních příčkách výsledků vyhledávání. Optimalizujeme Váš web pro vyhledávače a umožníme potenciálním zákazníkům, aby Vás našli.

Zpracujeme SEO analýzu, ve které odhalíme nedostatky Vašeho webu nebo e-shopu po obsahové i technické stránce. Doporučíme Vám, jak postupovat, nebo se o nápravu postaráme za Vás.

Zpracujeme pro Vás také analýzu klíčových slov, na jejímž základě dokážeme navrhnout úpravu struktury a obsahu, tak, aby byl snadno dohledatelný Vaší cílovou skupinou. Tvorbou optimalizovaného obsahu a eliminací nedostatků budeme Vaši pozici postupně vylepšovat.

Na rozdíl od PPC reklamy nejsou výsledky SEO vidět okamžitě a zpravidla se dostaví až po několika měsících práce. Na druhou stranu jsou výsledky optimalizace dlouhodobé a s minimálními náklady trvale udržitelné.

Lea seo

SEO v našem podání

Komplexní SEO analýza

Na začátku spolupráce doporučujeme komplexní SEO analýzu, ve které zjistíme slabá místa Vašeho webu nebo e-shopu. SEO audit provádíme například pomocí nástrojů Collabim, Screaming Frog nebo SmartLook. Výsledky prezentujeme v obsáhlém dokumentu s mnoha tipy.

Analýza klíčových slov

Zjistíme, skrze jaké výrazy ve vyhledávačích potenciální zákazníci Vaše produkty hledají. Na základě analýzy navrhneme potřebné úpravy na webu, tvoříme obsah a výsledky předáme i PPC teamu, který analýzu využívá k efektivnějším kampaním.

Technická a obsahová optimalizace webu

Přesměrujeme duplicitní stránky, optimalizujeme rychlost načítání a odstraníme problémy, které mohou ovlivňovat dohledatelnost webu. Jednotlivé stránky optimalizujeme také obsahově a designově, aby byly přívětivé pro uživatele i algoritmy.

On-page a off-page linkbuilding

Postaráme se o interní prolinkování jednotlivých stránek na Vašem webu, které umožňuje uživatelům i robotům snazší pohyb po webu. Zároveň se můžeme postarat o off-page linkbuilding a budování kvalitního portfolia zpětných odkazů.

3 důvody, proč je SEO důležité

icon-1

Návštěvnost bez investice do kreditů

Díky efektivnímu a pravidelnému SEO získáte organickou návštěvnost na webu z neplaceného vyhledávání na daná klíčová slova.

icon-2

Udržitelný kanál s potenciálem trvalého růstu

Největší výhoda dlouhodobého vývoje on-page i off-page SEO je, že návštěvnost není závislá na investici do kreditů a měla by se v čase zvyšovat.

icon-3

Velice silná podpora brandu a přívětivosti webu

Během optimalizace se soustředíme i na UX a UI parametry, srozumitelnost webu a eliminování chyb. Kvůli tomu je SEO nezbytné i pro efektivní PPC reklamu.

Při SEO auditu používáme tyto nástroje

Vzhůru do nekonečna
a ještě dál s Filipesmedia.

Kosmonaut_illu (1)

Přečtěte si názory spokojených zákazníků

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář