Správa SEO

SEO v našem podání

Pravidelný audit SEO metrik webu

Najdeme, co Váš web brzdí nejvíce a průběžně hlídáme a analyzujeme slabá místa. SEO audit vypracováváme pomocí nástroje Collabim, ale i například SmartLook. Následně naše výsledky prezentujeme v reportu.

Analýza klíčových slov

Zjistíme, skrze jaké výrazy ve vyhledávačích jsou Vaše produkty hledány. Na základě toho navrhneme potřebné úpravy na webu a výsledky následně předáme i PPC teamu, který analýzu využívá k efektivnějším kampaním

Technická optimalizace webu a linkbuilding

Zkontrolujeme, jestli vše funguje tak, jak má. Přesměrujeme duplicitní stránky, optimalizujeme rychlost načítání a odstraníme problémy, které mohou ovlivňovat dohledatelnost webu.

Obsahové úpravy webu z pohledu SEO

Optimalizujeme obsahově i designově jednotlivé stránky, aby byly přívětivé jak uživatelsky, tak z pohledu algoritmů. Vycházíme přitom z analýzy klíčových slov, výkonu webu, heat map, uživatelského testování a dalších dat.

3 důvody, proč je SEO důležité?

Návštěvnost bez investice do kreditů

Díky efektivnímu a pravidelnému SEO získáte návštěvnost na webu z neplaceného vyhledávání na daná klíčová slova.

Udržitelný kanál s potenciálem "trvalého růstu"

Největší výhoda dlouhodobého vývoje on-page i off-page SEO je, že návštěvnost není závislá na investici do kreditů a měla by se v čase zvyšovat.

Velice silná podpora brandu a přívětivosti webu

Během optimalizace se soustředíme i na UX a UI parametry, srozumitelnost webu a eliminování chyb. Kvůli tomu je SEO optimalizace nezbytná i pro efektivní PPC reklamu.

Pro práci využíváme tyto nástroje a platformy

Filipes-favicon

Zjistěte, jak by u nás vypadalo Vaše externí marketingové oddělení.

Přečtěte si názory spokojených zákazníků

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář