Výstavní síň

Podívejte se na certifikace, které jsme za dobu našeho působení na trhu, získali. Přínáši našim klientům řadu výhod… třeba i volné kredity na Google Ads či Sklik.

Certifikace, na které jsme patřičně hrdí

Microsoft Advertising Professinonal

Certifikace Microsoft Advertising Certified Professinonal se získává za prokázaní dostatečného množství znalostí v reklamních systémech využívaných při inzerci na vyhledávačích Yahoo a Bing. I přestože Vám tyto vyhledávače nebudou nosit hlavní akviziční příjem zákazníků, do vašeho marketingové mixu to může být dobrá pravidelná injekce. Výhodou těchto PPC kampaní je velmi nízké CPC nebo-li cena za proklik, která je způsobena minimálním zájmem o proklikové pozice v těchto vyhledávačích. Pokud Vás zajímá více, kdy zařadit Yahoo nebo Bing do svého reklamního portfolia, zeptejte se na schůzce.

Ohlasy našich klientů

Vybrané recenze od našich klientů.
Všechny se nám zde nepodaří vměstnat, a proto si je můžete prohlédnout nejen u našeho partnera Shoptet, ale také na Facebooku či Googlu.
Můžete si tak být jistí, že jsou 100 % autentické.

Jsem s „kluky“ z Filipes Media velice spokojena. Jako naprostého laika v práci na PC mne provedli tvorbou e-shopu od A do Z a nyní se starají o marketing a začíná to fungovat (za dostupných finančních nákladů). Nezbývá než doporučit!!!
Portrait-zdekor.cz
Zdena Chmelařová, zdekor.cz
19. ledna 2021, 11:45
Filipes Média není jen agentura, co řeší marketing, ale prima kluci, co jsou chytří, nápadití a vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Poradí, když se vám nedaří, najdou chybu, kteru nevidíte a nevím, jak to dělají, ale umí najít řešení, které by vás ani ve snu nenapadlo. V mém případě oceňuji svatou trpělivost při mé IT neznalosti. Pokud se svěříte do rukou Filipsa, jste na té nejlepší cestě za úspěchem. Jo a je s nima i sranda.. :-) Moc doporučuji, mají totiž srdce na správném místě. Umí prostě z bláta postavit palác. Děkuji, kluci. :-)
Reference-jitka
Jitka, nontoxicway.cz
25. května 2020, 18:50
U nás byl proveden audit, který nás nasměroval k dalším posunům v on-line. Velice děkuji.
Portrait-fajnspanek.cz
Tomáš Kukla, fajnspanek.cz
30. října 2020, 16:44
Dobrý den. Vše objasní a vyjasní i pro začátečníka v podnikání. Mají velice dobré nápady jak propagovat vaše podnikání. Náš projekt i díky této skupině Filipes media posunujeme každý měsíc výš a výš. Vřele doporučuji spolupráci.
Portrait-ceskeplenky
Martin Lipovčan, Českeplenky.cz
31. července 2020, 7:29
Roky jsem si propagaci dělala sama a dost jsem se tím trápila. Nerozuměla jsem tomu a nebavilo mne to studovat. Asi před rokem jsem tuhle starost předala "klukům z FILIPESu", jak jim říkáme. Ulevilo se mi a funguje to. Výsledky mluví za ně. A já se mohu věnovat tomu, čemu rozumím a co mne baví, výrobě dobrot z ovoce. Díky, kluci. 👍
Portrait-odmachacku.cz
Helena Macháčková, odmachacku.cz
28. března 2020, 18:28
Můžu jenom doporučit. S Filipes Média řešíme veškerý náš online marketing a zároveň nám dávají rady, které nás stále posouvají dopředu. Tato agentura je opravdu pro každého, ať jste malý nebo velký e-shop :)
Portrait-budesin
Dominik, budesin.cz
28. února 2022, 8:53
Filipes-favicon

Zjistěte, jak by u nás vypadalo Vaše externí marketingové oddělení.

Naši partneři

Zápecová Financial

Zápecová Financial s.r.o. jsou skutečným odborníkem na účetnictví a daně, a to zejména v segmentu online podnikání. Zajistí správné účtování plateb ze zahraničí, nákup kreditů v online systémech, napojení účetních systémů na e-shopy, automatizaci účetních úkonů a mnoho dalšího.

Lemonero

Lemonero umožňuje e-shopům jednoduše a rychle financovat jejich růst. Celý proces navýšení kapitálu přitom zabere jen asi 10 minut na počítači. Tato platforma funguje na základě revoluční technologie a datům, a tak dokáže nabídnout výhodný úvěr i novým e-shopům, kterým by ho banka neposkytla.

Chcete patřit do týmu FILIPES MEDIA?

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář