Reference

Podívejte se na certifikace, které jsme za dobu našeho působení na trhu, získali.

Certifikace, na které jsme patřičně hrdí

Ohlasy našich klientů

Vybrané recenze od našich klientů.
Všechny se nám zde nepodaří vměstnat, a proto si je můžete prohlédnout nejen u našeho partnera Shoptet, ale také na Facebooku či Googlu.
Můžete si tak být jistí, že jsou 100 % autentické.

S Filipesmedia spolupracujeme již více než rok a spolupráci hodnotím na 1*. Přístup velice přátelský, ale zároveň profesionální a na vysoké úrovni. Filipesmedia mohu jedině doporučit, pokud chcete posunout marketing a také e-shop na vyšší úroveň. :)
Přešli jsme k Filipesmedia od jiné agentury a hned první měsíc byly viditelné změny. Na všem se dá bez problémů domluvit a vždy se snaží pomoct. Starají se nám o vše možné a funguje to! Děkujeme.
Dlouho jsme hledali správnou marketingovou agenturu a myslím, že jsme ji našli. Za necelý rok spolupráce jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme.
S Filipesmedia spolupracujeme již několik měsíců a nejvíce oceňuji jejich individuální přístup a širokou škálu pokrytí on-line prostoru o který se nám starají.
Děkujeme za fajn spolupráci a profesionální jednání.
Již několik let nám Filipesmedia pomáhá s e-marketingem. Jejich odbornost jak se Shoptetem, tak s ostatními nástroji e-marketingu jsou úžasné. Moc nám pomohli a velice jejich profesionální služby doporučuji. Hledali vždy řešení právě pro nás, zamýšlejí se nad tím, co je pro nás nejlepší. A vzhledem k našemu specifickému sortimentu, je to pro nás velmi důležité. Neplynou nám finanční prostředky na nesmyslné propagace. Moc děkujeme a doporučujeme Filipesmedia. Cyrnerová, jednatelka
Firmu Filipesmedia mohu všem doporučit. Oceňuji především odbornost a profesionální přístup. Na základě spolupráce s firmou stoupl obrat na našem eshopu o 50%.
Dobrý den. Vše objasní a vyjasní i pro začátečníka v podnikání. Mají velice dobré nápady jak propagovat vaše podnikání. Náš projekt i díky této skupině Filipes media posunujeme každý měsíc výš a výš. Vřele doporučuji spolupráci.
Portrait-ceskeplenky
Martin Lipovčan, Českeplenky.cz
31. července 2020, 7:29
Můžu jenom doporučit. S Filipesmedia řešíme veškerý náš online marketing a zároveň nám dávají rady, které nás stále posouvají dopředu. Tato agentura je opravdu pro každého, ať jste malý nebo velký e-shop :)
Filipes-favicon

Zjistěte, jak by u nás vypadalo
Vaše externí marketingové oddělení.

Naši partneři

Shoptet

Shoptet je velmi variabilní e-shopová platforma, která naplní potřeby naprosté většiny ecommerce projektů. Neustále vyvíjí a implementuje nové technologie a nabízí rozmanitá designová řešení. Začínající podnikatelé ocení výbornou technickou podporu, větší e-shopy také pokročilé marketingové možnosti.

Zápecová Financial

Zápecová Financial s.r.o. jsou skutečným odborníkem na účetnictví a daně, a to zejména v segmentu online podnikání. Zajistí správné účtování plateb ze zahraničí, nákup kreditů v online systémech, napojení účetních systémů na e-shopy, automatizaci účetních úkonů a mnoho dalšího.

Lemonero

Lemonero umožňuje e-shopům jednoduše a rychle financovat jejich růst. Celý proces navýšení kapitálu přitom zabere jen asi 10 minut na počítači. Tato platforma funguje na základě revoluční technologie a datům, a tak dokáže nabídnout výhodný úvěr i novým e-shopům, kterým by ho banka neposkytla.

Chcete patřit do týmu Filipesmedia?

Na našem webu to nekončí. Přidejte se k nám na sociálních sítích.

Pravidelně pro Vás připravujeme obsah ze zákulisí naší firmy. Můžete se těšit nejen na foto a video záznam z našich kanceláří a offline akcí, ale i cenné tipy pro Vaše online podnikání.

Zde nás můžete sledovat.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář