Výstavní síň

Podívejte se na certifikace, které jsme za dobu našeho působení na trhu, získali. Přínáši našim klientům řadu výhod… třeba i volné kredity na Google Ads či Sklik.

Certifikace, na které jsme patřičně hrdí

Ohlasy našich klientů

Vybrané recenze od našich klientů.
Všechny se nám zde nepodaří vměstnat, a proto si je můžete prohlédnout nejen u našeho partnera Shoptet, ale také na Facebooku či Googlu.
Můžete si tak být jistí, že jsou 100 % autentické.

S Filipesmedia spolupracujeme již více než rok a spolupráci hodnotím na 1*. Přístup velice přátelský, ale zároveň profesionální a na vysoké úrovni. Filipesmedia mohu jedině doporučit, pokud chcete posunout marketing a také e-shop na vyšší úroveň. :)
Přešli jsme k Filipesmedia od jiné agentury a hned první měsíc byly viditelné změny. Na všem se dá bez problémů domluvit a vždy se snaží pomoct. Starají se nám o vše možné a funguje to! Děkujeme.
Dlouho jsme hledali správnou marketingovou agenturu a myslím, že jsme ji našli. Za necelý rok spolupráce jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme.
S Filipesmedia spolupracujeme již několik měsíců a nejvíce oceňuji jejich individuální přístup a širokou škálu pokrytí on-line prostoru o který se nám starají.
Můžu jenom doporučit. S Filipesmedia řešíme veškerý náš online marketing a zároveň nám dávají rady, které nás stále posouvají dopředu. Tato agentura je opravdu pro každého, ať jste malý nebo velký e-shop :)
Již několik let nám Filipesmedia pomáhá s e-marketingem. Jejich odbornost jak se Shoptetem, tak s ostatními nástroji e-marketingu jsou úžasné. Moc nám pomohli a velice jejich profesionální služby doporučuji. Hledali vždy řešení právě pro nás, zamýšlejí se nad tím, co je pro nás nejlepší. A vzhledem k našemu specifickému sortimentu, je to pro nás velmi důležité. Neplynou nám finanční prostředky na nesmyslné propagace. Moc děkujeme a doporučujeme Filipesmedia. Cyrnerová, jednatelka
Firmu Filipesmedia mohu všem doporučit. Oceňuji především odbornost a profesionální přístup. Na základě spolupráce s firmou stoupl obrat na našem eshopu o 50%.
Děkujeme za fajn spolupráci a profesionální jednání.
Dobrý den. Vše objasní a vyjasní i pro začátečníka v podnikání. Mají velice dobré nápady jak propagovat vaše podnikání. Náš projekt i díky této skupině Filipes media posunujeme každý měsíc výš a výš. Vřele doporučuji spolupráci.
Portrait-ceskeplenky
Martin Lipovčan, Českeplenky.cz
31. července 2020, 7:29
Filipes-favicon

Zjistěte, jak by u nás vypadalo Vaše externí marketingové oddělení.

Naši partneři

Zápecová Financial

Zápecová Financial s.r.o. jsou skutečným odborníkem na účetnictví a daně, a to zejména v segmentu online podnikání. Zajistí správné účtování plateb ze zahraničí, nákup kreditů v online systémech, napojení účetních systémů na e-shopy, automatizaci účetních úkonů a mnoho dalšího.

Lemonero

Lemonero umožňuje e-shopům jednoduše a rychle financovat jejich růst. Celý proces navýšení kapitálu přitom zabere jen asi 10 minut na počítači. Tato platforma funguje na základě revoluční technologie a datům, a tak dokáže nabídnout výhodný úvěr i novým e-shopům, kterým by ho banka neposkytla.

Chcete patřit do týmu FILIPES MEDIA?

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář