Sociální sítě – obsah

Vytváříme obsah na sociální sítě, který přitahuje pozornost a navozuje silné spojení s Vaší značkou. Od vizuálních prvků přes kreativní texty až po inovativní videa. Posuňte s námi svá sociální média na další úroveň.

KVALITNÍ OBSAH PRODÁVÁ

Zaujměte své publikum a budujte silný vztah se zákazníky díky špičkovému obsahu na sociálních sítích. Členové našeho kreativního týmu jsou specialisty v tvorbě obsahu, který nejen přitahuje pozornost, ale také vyvolává emocionální odezvu. Zaměřujeme se na strategickou tvorbu obsahu pro každou platformu a pomůžeme Vám tak oslovit a angažovat správnou cílovou skupinu.

Nezáleží, zda potřebujete vizuálně poutavé obrázky, kreativní texty nebo inovativní videa, náš tým je připraven převést Vaše myšlenky do účinného obsahu. Snažíme se pochopit Vaši značku a poselství, abychom vytvořili obsah, který rezonuje s Vaší cílovou skupinou a poskytuje Vám konkurenční výhodu.

Dejte své značce hlas, který bude slyšet. Kontaktujte nás nyní a společně vytvoříme obsah, se kterým budete na sociálních sítích nepřehlédnutelní!

Obsah socialni site

Sociální sítě v našem podání

5_uceleny_koncept

Ucelený koncept sociální prezentace

Profil firmy na sociálních sítích nahrazuje v online době první dojem zákazníka na e-shop či poskytovatele služeb. Proto příspěvky a celkový obsah vč. komunikace musí mít "hlavu a patu" a jasnou strategii.

6_ke_kazde_siti_unikatni_pristup

Ke každé síti unikátní přístup

Existuje spousta sociálních sítí s různou cílovou skupinou a účelem. Proto vždy děláme jinou obsahovou strategii pro "volnočasový" Facebook, Instagram či TikTok, než pro business LinkedIn či novinářský Twitter.

7_prace_s_publikem

Práce s publikem a fanouškovskou základnou

Sociální sítě bez sociálních interakcí a publik jsou pouze předražená výstavní síň. Proto kromě samotného obsahu a propagace řešíme i komunikaci s fanoušky, správu a monitoring FB skupin a celkovou práci s komunitou.

Podpora_rustu

Podpora růstu pomocí influencerů či reklamy

Na sítích lze využít několik zkratek, jak navýšit fanouškovskou základnu či rovnou tržby. A to díky koordinaci a efektivnímu využití influencerských kampaní či cílené reklamy. Výhodou je, že na Facebooku, Instagramu a TikToku lze dělat kampaně i na výkon.

3 důvody, proč jsou sociální sítě důležité?

icon-1

Budování brandu firmy na cílovou skupinu dle sítě

Na správně zvolené síti odpovídající produktu si lze „na míru“ vybudovat brand a look celé firmy/produktu.

icon-2

Okamžitá zpětná vazba od fanoušků

Máte nový produkt na trhu? Díky sociálním sítím ihned zjistíte skrze zpětnou vazbu, co si o něm lidé myslí – to pozitivní i negativní. ;-)

icon-3

Budování komunity

Když je produkt kvalitní, tak s dobrou strategií se komunita dostaví velice rychle. A komunitní prodej je ten nejlevnější a nejefektivnější.

Obsah umíme připravit pro tyto sociální sítě

Vzhůru do nekonečna
a ještě dál s Filipesmedia.

Kosmonaut_illu (1)

Přečtěte si názory spokojených zákazníků

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář