Tvorba e-shopů na Shoptetu

E-shopy v našem podání

Datová analýza a export

Základním kamenem přechodu na nový e-shop je přetažení veškerých dat z původního řešení. Zajistíme kvalitní transfer nejenom produktů a kategorií, ale také článků, objednávek nebo zákazníků.

Kompletní grafické práce

Váš e-shop připravíme i graficky. Vybere spolu vhodnou šablonu a vytvoříme kompletní grafickou podobu nového obchodu. Samozřejmě také ukážeme, jak a kde si můžete vše doladit podle vašich potřeb.

Napojení marketingových platforem

Zajistíme pro nově vznikající e-shop veškerá potřebná propojení s marketingovými platformami. Výsledkem budou skvěle funkční kampaně v Google Ads, Skliku, FB Ads nebo zbožových srovnávačích.

Finální technické práce

Připravíme vše pro hladký přechod na Shoptet. Zajistíme redirecty URL adres, nastavení dopravy, plateb a administrativních záležitostí. Připravíme zasílání automatických mailů a zajistíme přesun domény na nové řešení. Poté si vše ukážeme na online nahrávané schůzce, kde také předvedeme, jak s Shoptetem pracovat.

3 důvody, proč právě e-shop na Shoptetu?

Shoptet je jasnou jedničkou na trhu s e-shopy

Shoptet již překročil hranici více než 30 000 aktivních e-shopů, což z něj dělá jasného krále v Česku. Budete tak součástí rozsáhlé aktivní komunity.

Stovky doplňků a rozšíření

Svůj obchod můžete rozšířit o širokou škálu doplňků. Díky nim si můžete doladit Shoptet k obrazu svému.

Stabilita a kvalitní podpora

Jistota, že vše poběží tak, jak má. Kdyby se ale přece jenom objevily problémy, nemusíte mít strach. Podpora Shoptetu vás v tom nenechá.

E-shopy dokážeme propojit s těmito nástroji

Filipes-favicon

Zjistěte, jak by u nás vypadalo Vaše externí marketingové oddělení.

Přečtěte si názory spokojených zákazníků

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář