O nás

Vysoké tempo udržujeme i díky dobré náladě na pracovišti.
Pokud přemýšlíte o spolupráci s marketingovou agenturou, přijďte se na nás podívat osobně.

Naše filosofie

Doporučíme jenom to, co věříme, že Vám pomůže.

Současný svět e-commerce je plný možností, které vaší firmě mohou i nemusí pomoct. U nás ve Filipesmedia si zakládáme na aktuálních znalostech, otevřenosti, střídmých odhadech plánovaného výkonu i na tom, že občas umíme říct: „Nevím, ale zjistím…“ 

Za své tvrzení se umíme postavit, a tak všichni naši klienti mají vlastní zabezpečenou složku, kde mají trvale k dispozici záznamy z online schůzek.

o-nas-ondra-prednaska
Filipesmedia-hero-foto
Hrdina ilustrace

Co umíme

Víc než jen marketing pro e-shopy :)

Před pěti lety začali naše služby poptávat ve větším zákazníci Shoptetu. A tak díky novým výzvám a nasbíraným zkušenostem, se neustále posouváme jako specialisté na marketing pro e-shopy. Umíme ale mnohem víc. Jsme specialisté na výkonnostní online reklamu. Pro naše klienty zajišťujeme tvorbu lead generátorů a máme zkušenosti i s propagací velkých jednorázových kampaní a offline akcí.

Domluvte si s námi schůzku a sami se přesvědčte o našich znalostech.

Proč marketingová agentura Filipesmedia:

Hlídáme výkon a rozpočet

U všech kampaní máme dopředu domluvené finanční rozpočty, které striktně hlídáme a upravujeme na základě výnosnosti jednotlivých kampaní.

Hlídáme termíny

Rychle a srozumitelně si s klienty předáváme informace a výsledky, abychom maximálně využili všechny obchodní příležitosti, které sezóna a marketingové svátky přináší.

Hlídáme procesy

Schůzky si nahráváme i proto, že se záznamem dále pracujeme. Senior technici, kteří u nás vedou klienty, předávají internímu týmu informace právě formou video sestřihu ze schůzky. Žádný komunikačním šum!

Hlídáme odbornost

Naši klienti vždy komunikují pouze s dlouhodobě prověřeným zkušeným technickým specialistou. A záznamy ze schůzek se pravidelně prochází, vyhodnocují a kontrolují.

Hlídáme srozumitelnost a transparentnost

Během schůzek si vše jednoduše vysvětlíme, ukážeme, nahrajeme a dáme záznamy klientům k dispozici, abyste se k tomu mohli kdykoliv, kdekoliv i s kýmkoliv vrátit.

Hlídáme příležitosti a hrozby

U každého klienta počítáme každý měsíc s časem na vývoj a testování nových marketingových kanálů, SAAS nástrojů a nových možností v online světě podnikání.

Vzhůru do nekonečna
a ještě dál s Filipesmedia.

Kosmonaut_illu (1)

Filipes Family

Filipes Family

Adam Spiegl

CEO

Ondřej Vodehnal

CTO

Kristýna Zápecová

CFO

Vít Hořeňovský

Senior Shoptet Specialist

Matěj

Performance Specialist

David

Senior Google Ads Specialist

Volodymyr

PPC Specialist

Hedvika

Facebook Ads Specialist

Katarína

Senior Designer

Viki

Junior Designer

Adam Spiegl

CEO

Ondřej Vodehnal

CTO

Kristýna Zápecová

CFO

Vít Hořeňovský

Senior Shoptet Specialist

David

Senior Google Ads Specialist

Katarína

Senior Designer

Stasy

TikTok Content Creator

Lea

SEO copywriter

Viki

Junior Designer

Hedvika

Facebook Ads Specialist

Matěj

Performance Specialist

Irina

Senior Project Manager

Michal

Datový analytik

Volodymyr

PPC Specialist

Maruška

Shoptet Technik Specialist

Liz

Content Creator
Předchozí
Další

Kde se Filipes objevil

Logo-mladypodnikatel
V dnešním rozhovoru si budeme povídat opět o marketingu. Mým hostem byl specialista na performance reklamu a spoluzakladatel marketingové agentury Filipesmedia Ondřej Vodehnal.
Návrh bez názvu (24)
Hlavní sezónu je potřeba naplno využít a skvělým pomocníkem jsou správně nastavené e-mailingové kampaně! Naše specialistka Katarína Kurejová se ve webináři podělí o to, jakou taktiku zvolit, jak vytěžit potenciál zákaznických dat ze Shoptetu a jak na segmentaci a nastavení automatizací.
2
Úpravy cen a dalších atributů produktů a kategorií ke správě e-shopu patří, není ale potřeba s nimi zbytečně ztrácet čas! Náš senior technik Vítek Hořeňovský vás naučí, jak si pomocí Excelu při úpravách v Shoptetu usnadnit práci a ušetřit spoustu času.

Certifikáty, které jsme získali

Na našem webu to nekončí. Přidejte se k nám na sociálních sítích.

Pravidelně pro Vás připravujeme obsah ze zákulisí naší firmy. Můžete se těšit nejen na foto a video záznam z našich kanceláří a offline akcí, ale i cenné tipy pro Vaše online podnikání.

Zde nás můžete sledovat.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář