Sociální sítě – reklamy

Zesilte svůj dosah na Facebooku a TikToku, přilákejte nové zákazníky a zvyšte prodeje. S více než 5 miliony uživatelů v České republice denně jsou sociální sítě klíčem k úspěchu ve světě PPC reklamy.

REKLAMA NA SOCKÁCH, KTERÁ PŘINÁŠÍ KONVERZE

Pokud inzerujete na Googlu nebo Seznamu, rozšíření na Facebook a Tik Tok Vám rozšíří obzory a umožní oslovit zcela nové publikum. Kdo ví, můžou se dokonce stát Vašimi primárními prodejními kanály! V České republice využívá sociální sítě přes 5 milionů uživatelů denně.

Rozšiřte svá publika. Zvyšte své prodeje. Vyhrajte v marketingu na sociálních sítích. Je čas vydělat peníze tam, kde vyhledávají miliony potenciálních zákazníků. Společně zvyšujeme viditelnost značky skrze sociální sítě, které se staly velmi výkonnými platformami PPC reklamy.

Prezentace reklamy

Reklama na sociálních sítích v našem podání

Porozumění Vaší značce a propojení

Ponoříme se do hloubky hned od začátku a položíme Vám takové otázky, abychom Vaší značce porozuměli až do jejího jádra. Jen tak budeme schopni navrhnout tu nejlepší strategii pro nadcházející tvorbu kampaní a porozumět Vaší cílové skupině.

Sestavení strategie

Jakmile nasákneme podstatu Vaší značky, pečlivě se zaměříme na cíle, kterých chcete dosáhnout. Vybereme správné kanály, které budou rezonovat s cílovým publikem a pustíme se do práce.

Pravidelné optimalizace

Po spuštění provádíme pravidelné optimalizace kampaní a pečlivě analyzujeme výsledky, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Naším cílem je neustálé zlepšování výkonu.

Analýza výsledků

Každý měsíc obdržíte transparentní report se srozumitelným komentářem o tom, jak si reklamní kanály za dané období vedly. Považujeme to za důležitou část, protože chceme, aby měl náš klient nejen pravidelný přehled o všech aktivitách, ale také důvěru v naši práci.

3 důvody, proč využívat reklamu na sociálních sítích

icon-1

Ohromná publika a mikro-cílení

Lidé tráví na sociálních sítích zhruba 2,5 hodiny denně. Jsou tedy nejlepším místem k nalezení Vašich současných i budoucích zákazníků. Na sociálních sítích máme možnost velmi propracovaného cílení.

Pamatujte, že pokud chcete oslovit své publikum, musíte být přesně tam, kde je!

icon-2

Robustní analýza výkonu

Už nikdy nebudeme muset hádat nebo přemýšlet o tom, co funguje a co ne. Vidíme všechny metriky přímo na míru ušité pro nás, od kterých se můžeme odrazit a plánovat další kroky.

icon-3

Konec univerzální reklamě

Sociální sítě nabízí celou řadu reklamních formátů, z nichž každý je přizpůsoben Vašim jedinečným reklamním cílům a vkusu publika. Využijeme rozmanitosti, aby kampaň vynikla. Správná volba formátu může raketově zvýšit viditelnost Vaší značky.

Reklamy nastavujeme na těchto sociálních sítích

Vzhůru do nekonečna
a ještě dál s Filipesmedia.

Kosmonaut_illu (1)

Přečtěte si názory spokojených zákazníků

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář