PPC a analytika

Vytváříme PPC kampaně, které nejen vypadají poutavě, ale hlavně generují výsledky.

PROMĚŇTE KLIKNUTÍ NA ZISK

PPC kampaně, které vypadají poutavě a hlavně generují výsledky – přesně to nabízíme ve Filipesmedia. Specializujeme se na vytváření výkonnostních PPC kampaní, které zvyšují návštěvnost a konverze díky preciznímu nastavení a strategii.

Začínáme důkladnou analýzou Vašich cílů a požadavků. Společně s Vámi definujeme klíčové metriky úspěchu a cíle kampaně. Na základě těchto informací vytvoříme první návrh PPC strategie a provedeme důkladnou analýzu trhu a konkurence. Následně přistupujeme k vytváření kampaní, nastavení cílů a sledování konverzí.

Kromě toho se věnujeme i detailní analýze výsledků. Monitorujeme klíčové ukazatele výkonu, optimalizujeme kampaně a přizpůsobujeme strategii na základě aktuálních trendů a chování uživatelů. Každý aspekt podrobíme pečlivému testování, abychom zajistili, že Vaše PPC kampaně budou plně optimalizované a přinesou maximální efektivitu.

Součástí naší práce jsou pravidelné reporty a konzultace, které potřebujete k úspěšnému vedení PPC kampaní. S námi získáte PPC reklamy, které nejen přitahují pozornost, ale také generují měřitelné výsledky a pomohou Vám dosáhnout svých marketingových cílů.

Ppcanalytika

PPC a analytika v našem podání

Vybereme tým

Sestavíme tým specialistů přesně na míru Vašeho projektu. Jsme parta performance maniaků, které baví čísla, a tudíž i Váš profit. :) Neustále se vzděláváme a máme certifikace od Google, CSS partnerství, Mergado školení a další.

Analyzujeme současnou výkonnost

Analyzujeme současnou výkonnost reklamních účtů, postaráme se o správné nasazení GA4 a dalších analytických nástrojů a zkontrolujeme, případně nastavíme, správné měření.

Upravíme produktové feedy přesně podle požadavků reklamních systému a vytěžíme tak z kampaní maximum. Opravíme zamítnuté produkty na Googlu a zlepšíme napárování produktů na Heurece nebo Zboží.

Rozhodujeme na základě dat, ne emocí

Následně se můžeme definitivně rozhodnout, kterou strategii zvolit, jaké kampaně nastavit a začít plánovat a organizovat jednotlivé činnosti. Vše neustále kontrolujeme a dále škálujeme.

Pochopíme Váš produkt

Jako naprosto klíčové pro úspěšnou spolupráci vnímáme pochopení Vašeho produktu a chování zákazníků.

Kampaně neustále škálujeme

• Pracujeme s pokročilými biddovacími a pricingovými nástroji
• Zvyšujeme investice a návratnost
• Neustále zlepšujeme cíle dle komunikace a pomáháme Vašemu online podnikání. Již druhým rokem se nám podařilo zdvojnásobit klientovi obrat.

Grafické reporty

Připravíme grafické reporty v Looker studiu přesně podle Vašich potřeb. Dokážeme importovat tržby a další data ze Shoptetu, náklady z jednotlivých reklamních účtů a metriky z GA4. Vše spojíme do přehledného marketingového reportu.

3 důvody, proč jsou výkonnostní kampaně důležité

icon-1

Cílí na výdělek

Cílem performance marketingu je maximalizovat výdělek za danou investici.

icon-2

Reklamy lze optimalizovat na návratnost

Moderní reklamní kampaně lze cílit na definované ROAS, PNO či CPA.

icon-3

Rychlý efekt v podobě prodejů

Do 3 měsíců by se měly dostavit výsledky (pokud má o produkt trh zájem).

PPC kampaně dokážeme nastavit pro tyto nástroje a platformy

Filipes-favicon

Zjistěte, jak by vypadalo
Vaše externí marketingové oddělení.

Přečtěte si názory spokojených zákazníků

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář