E-mailing

Profesionální e-mailing Vám umožní účinně komunikovat s cílovou skupinou. Zvyšte povědomí o své značce a získejte konverze prostřednictvím našich personalizovaných a cílených e-mailových kampaní.

KAŽDÝ E-MAIL JE ŠANCÍ PRO PRODEJ

Ve světě online marketingu je e-mail silným a efektivním nástrojem pro oslovování a udržování kontaktu se zákazníky. Specializujeme se na tvorbu e-mailového obsahu, který nejen buduje vztah se zákazníky, ale také generuje konverze.

Naše služby v oblasti e-mailingu zahrnují tvorbu působivých newsletterů a automatizovaných kampaní, které osloví Vaši cílovou skupinu a budou reflektovat hodnoty Vaší značky.

S naším týmem specialistů máte jistotu, že Vaše e-maily odejdou v pravý čas a na správné místo. Společně budujeme obsah, který zákazníci jen tak nepřehlédnou. Získáte personalizované, dobře cílené a atraktivní e-maily, které posilují Vaši značku a vztah se zákazníky a podporují míru otevření i konverze.

Navíc Vám poskytneme důkladné analýzy výkonu Vašich kampaní, abyste byli vždy v obraze o výsledcích.

Kontaktujte nás a společně vytvoříme e-mailovou strategii, která posune Váš byznys vpřed.

Katka emailing

E-mailing v našem podání

Komplexní analýza a strategie

Spolupráci zahájíme hlubokou analýzou Vašich potřeb v oblasti e-mailingu. Na základě této analýzy vytvoříme strategii, která bude pro Váš byznys nejefektivnější.

Rozmanitost a precision targeting

Zaměřujeme se jak na aktivní e-mailové kampaně, tak na ty automatizované. Precision targeting a efektivní segmentace zajišťují relevanci obsahu pro Vaši cílovou skupinu.

Tým e-mail marketingových specialistů

E-mail marketing nás baví. Stali jsme se certifikovaným partnerem Ecomailu, se kterým jsme také pořádali webinář či tvořili case study.

Pravidelné reporty a neustálý růst

Každý měsíc předkládáme podrobný textový report o výkonnosti e-mailových kampaní. Vedení projektu na základě těchto reportů navrhuje a implementuje kroky pro neustálé zdokonalení a růst této oblasti marketingu.

3 důvody, proč využívat e-mail marketing

icon-1

Personalizace a cílení

Tvoříme e-mailové kampaně zaměřené na specifické skupiny Vašich zákazníků. Pomocí analýzy dat a chytrých segmentačních strategií poskytujeme obsah, který oslovuje zákazníky přímo v jejich zájmech a potřebách. Personalizace vede ke zvýšené angažovanosti a konverzím.

icon-2

Skvělý retenční nástroj

Udržování pravidelného kontaktu a poskytování relevantního obsahu prostřednictvím e-mailů pomáhá upevňovat vztahy se zákazníky. Tento pravidelný kontakt umožňuje udržet značku v myslích zákazníků a zvyšuje pravděpodobnost, že se k Vaší firmě budou vracet pro další nákupy nebo služby.

icon-3

Velice silná podpora brandu a přívětivosti webu

Během optimalizace se soustředíme i na UX a UI parametry, srozumitelnost webu a eliminování chyb. Kvůli tomu je SEO nezbytné i pro efektivní PPC reklamu.

V e-mailingu využíváme tyto nástroje

Vzhůru do nekonečna
a ještě dál s Filipesmedia.

Kosmonaut_illu (1)

Přečtěte si názory spokojených zákazníků

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář