Co je Filipes?

Základní prioritou naší agentury je klientův zisk, i když v některých případech to může znamenat vlastní ztrátu. Proto nikdy nedoporučíme kampaně či kanály, o kterých nejsme přesvědčení, že vydělají peníze. A tato filosofie nám přináší stále větší ovoce. Dnes se můžeme pochlubit deseti specialisty v týmu a desítkami spokojených klientů z řad malých i středně velkých podniků.

Naším hlavním klientem jsou eshopy, pro které zajišťujeme správu a výkon marketingových kanálů. Nebojíme se ale pustit i do velkých jednorázových kampaní. Postarali jsme se například o propagaci nových oborů ČVUT, online promo významných koncertů (KOSHEEN, J.A.R.,..) nebo zajišťujeme kompletní online marketingové zastoupení společnosti MERIDA, předního distributora elektrokol v České republice.

Tady je několik faktů o fungování naší agentury, které jinde asi nenajdete:

  • Drtivá většina peněz, co si fakturujeme, je určena na technické činnosti pro daného klienta. Komunikujeme převážně online formou, abychom netrávili čas na cestě za klientem, ale u počítače nad kampaněmi a analytikou. Celou online komunikaci a procesy máme dokonale zvládnuté, není ale problém se scházet i osobně v našich kancelářích na Praze 5 - Andělu.

  • Díky dobře zvládnutému procesu online výměny informací, naši klienti vždy komunikují pouze s jedním nejseniornějším technickým specialistou, který odpovídá za výkon jejich kampaní. Žádné schůzky s obchodníkem, jehož znalosti jsou zaměřeny především na to, aby prodal.

  • Všichni naši klienti mají na YouTube kanále soukromou složku, kde jsou nahrané veškeré online meetingy. Nemusíte si tak během schůzky dělat poznámky a všechny důležité informace můžete snadno dohledat. Vašeho seniorního technika se navíc můžete zeptat na cokoliv, co Vás z onlinu zajímá a na 99% dostanete zaznamenanou odpověď, kterou si můžete kdykoli ověřit.

Napsali o nás

Články s námi

V dnešním rozhovoru si budeme povídat opět o marketingu. Mým hostem byl specialista na performance reklamu a spoluzakladatel marketingové agentury Filipesmedia Ondřej Vodehnal.… Číst dále

 

Bez reklamy se jako e-shoper na dnešním konkurenčním trhu jednoznačně neobejdete.  Pokud chcete zvýšit návštěvnost a tržby, cestou je výkonnostní reklama, která má jasný měřitelný cíl – konverze. Adam Spiegl, CEO marketingové agentury Filipes Media… Číst dále

 

Kde nás najdete?

Sociální sítě

Chci do týmu

Zjistěte, jak by u nás vypadalo vaše externí marketingové oddělení

Naše certifikace

Naše certifikace můžete kdykoliv ověřit právě zde.

Dosáhněte vašich cílů pomocí efektivní internetové reklamy.

Kontakt

+420 606 703 846

Bankovní spojení: 2701969462/2010

Pracovní hodiny

9:00 - 18:00, každý všední den

Plzeňská 3350/18, Praha 5, Smíchov