Rok 2023 s Filipesmedia v kostce

Rok 2023 byl plný skvělých výzev a příležitostí. Děkujeme všem klientům i partnerům za spolupráci a důvěru, kterou nám poskytli. Jejich vize a nadšení pro inovace nás inspirují každý den! 🧡 Pojďme si ještě v pár větách zrekapitulovat uplynulý rok.

Nové služby ve Filipesmedia

Ve Filipesmedia se rok 2023 nesl v duchu nových výzev a inovací. Jsme nadšení z rozšíření nabídky našich služeb o nové možnosti, které vám opět pomohou posunout svůj byznys kupředu. 

🎬 Videoprodukce 

Prostřednictvím poutavých videí vám pomáháme zaujmout a oslovit svými produkty a službami nové zákazníky. Podívejte se na nedávná videa, která jsme vytvořili pro naše klienty. 

🛒 Migrace a tvorba Shoptetů 

Postavíme vám e-shop na klíč na platformě Shoptet, nebo redesignujeme ten stávající, aby vaši zákazníci měli z nakupování ten nejlepší zážitek. 

🔍 Off-page SEO 

Posouváme vaši stránku nahoru ve vyhledávačích tím, že rozvíjíme kvalitní zpětné odkazy a zvyšujeme vaši viditelnost online. 

📌 Pinterest, Microsoft Ads, Affiliate eHub 

Oslovujeme další cílové skupiny prostřednictvím nových platforem, abychom vám pomohli dosáhnout nejlepších výsledků. 

 

Důležitá partnerství 

I nadále jsme partnery Shoptetu, Google, Heureky, Ecomailu a dalších významných nástrojů pro e-commerce. Spolupracovali jsme na několika přednáškách a webinářích a rozhodně doporučujeme shlédnout tyto: 

Práce s AI 

A stejně jako mnoho z vás jsme začali promptovat o 106. AI nám otevírá nový pohled na věc i možnosti jak váš byznys posunout na další úroveň.

Unnamed

Přejeme hezký zbytek roku 2023 a těšíme se v roce 2024! 🥂 Tým Filipesmedia

Sdílejte článek na:

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář